İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Modası Geçmeyen Hediyelik: Kol Saatleri

Kol saati yıllarca prestijin ve karizmanın sembolü olmuştur. Kadın, erkek; genç, yaşlı her türden kişinin favori aksesuarlarından biri olan kol saatleri, hem işlevsel hem de görsel bir takı olması sebebi ile herkesçe sevilir. Siz de sevdiklerinize hediye olarak kol saati alabilir, onlara şık ve kaliteli bir hediye seçebilirsiniz. Kol saatleri yüzyıllardır erkeklerde tek bir aksesuar kullanımı ile imajı oluştururken, kadınlarda da aynı şekilde moda ile birebir orantılı olmuştur. Bu sebeple de kol saati hediye etmek kişiler arasında oldukça yaygındır. Hem kullanışlı hem de şık bir hediye seçeneği oluşturması sebebi ile herkese hitap edebilen hediye türlerinden olan kol saatlerinin her zevke uygun olan bir modelini bulabilirsiniz.

Kol saati hediye etmenin birçok anlamı vardır ve bu anlamlar hediye alışverişi olan kişiler arasındaki ilişki ile doğrudan orantılıdır. Sevgiliye kol saati hediye almanın manası “Her anın, saatin benimle olsun” ya da “Zaman ne kadar ilerlerse ilerlesin beni unutma, saate baktıkça beni hatırla” olarak yorumlanabilir. Aile bireylerinden birine veya bir arkadaşınıza kol saati hediye etmenin manası ise genellikle “Zamanın kıymetini bil” olarak yorumlanır. Çiçek Sepeti’nin Kol Saatleri kategorisi içerisinde dijital, klasik, spor veya casual saat seçeneklerinden birini seçebilir ve sevdiklerinize hediye edebilir ya da kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Kol saati seçmek basit bir iş değildir. Çünkü kol saati basit bir aksesuar değildir. Kişinin imajını, tarzını belirtir ve adeta tamamlayıcı bir parça olur. Zamanı iyi değerlendirmek, zamanı kullanırken iyi bir aksesuar taşımak veya kendinize yakıştırdığınız bir kol saatini hayatınızın parçası yapmak sizi daha dakik, daha özgüvenli, daha sabırlı ve daha karizmatik gösterebilir. Çiçek Sepeti, Kol Saatleri kategorisi içerisinde her zevke ve bütçeye uygun bir kol saati bulabilmeniz mümkün. Farklı model ve renklerde yüzlerce kol saati çeşidi, çok özel kampanyalarla Çiçek Sepeti’nde sizleri bekliyor. Dilediğiniz saati bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan sipariş edebilir, kısa sürede teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda bu saatlerden bazılarını özelleştirebilir, sizin veya sevdiğinizin ya da ikinizin birden adını üzerine kazıtabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.