İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Kravat

Kravat, erkek giyiminin en özel aksesuarlarından birisi olarak moda dünyasındaki yerini her zaman koruyor. Şıklığına önem veren her erkek, tarzına uygun bir kravatı dolabında mutlaka bulunduruyor. Kravatı çoğunlukla özel gün ve gecelerde tercih eden erkekler, günlük rutine eşlik eden işlevsel kravatlarla çabasız şıklığı yakalayabiliyor. Kravat koleksiyonları, her zevke hitap eden sayısız farklı tasarıma sahip parçaları bünyesinde barındırıyor ve ne kadar güçlü olabileceklerini herkese gösteriyor. Kol düğmesi, mendil, pantolon askısı ve yaka iğnesi gibi tamamlayıcı unsurlar titizlikle hazırlanan hediye paketlerine şık bir dokunuş katıyor. Kravatı hayatının her alanında rahatlıkla kullanan erkekler için ideal bir hediye seçeneği olan bu işlevsel ürün; ofiste, toplantıda, cemiyetlerde, mezuniyet törenlerinde ve daha sayısız yerde kendine güvenin simgelerinden biri oluyor.

Özel Günleri Hediye Kravat ile Daha Özel Hale Getirin

Hediye almak başlı başına zor bir iş. Hele bir erkek için doğru hediyeye karar vermek ekstra bir çaba gerektiriyor. Doğum günü, Babalar Günü, mezuniyet töreni gibi özel günlerde babanızı, eşinizi, kardeşinizi güzel bir hediyeyle sevindirmek istiyorsanız özenle paketlenmiş hoş bir kravat seçmek işinizi epey kolaylaştırıyor. Estetik ve işlevsel özelliklere aynı anda sahip olan bir aksesuar olarak kravatı hediye edeceğiniz kişinin zevkine, yaşına, yakınlık derecesine göre seçmek en doğru sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Kravatı tek başına satın alabileceğiniz gibi set halinde hazırlanan hediyelik paketlerden de faydalanabilirsiniz. Bu paketlerin içerisinde ana ürün olarak yer alan kravata mendil, kol düğmeleri ve yaka süsü gibi aksesuarlar eşlik ediyor. Birbirleriyle son derece uyumlu bir bütünlük oluşturan bu set, kusursuz bir armağan olarak listenin baş sıralarındaki yerini koruyor. Materyal olarak ipek kravatlardan oluşan üçlü setler de özenle oluşturulan kutusu ile başlı başına bir hediye paketi havasını taşıyor. Konsept olarak çizgili, puanlı, desenli, çiçekli gibi figürlerin hakim olduğu kravatlar ipek, örgü gibi farklı dokularda üretiliyor. Siz de Babalar Günü’nde biricik babanızı çizgili ipek bir kravatla duygulandırabilirsiniz. Ona hem zevkle kullanacağı karizmatik bir aksesuar hem de ömür boyu gülen gözlerle hatırlayacağı hoş bir anı armağan etmiş olmanın mutluluğunu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Şık Kravatlar Hediye Listelerinin İlk Sıralarında

Klasik bir takımın ideal tamamlayıcıları olan kravatlara yalnızca bir düğüne, nişan törenine, mezuniyet törenlerine katılırken değil, resmiyet gerektiren ofis, mezuniyet, sunum gibi ortamlarda da başvuruluyor. Kravatlarını günlük hayata adapte ederek yaşamın her anında var olabileceklerinin mesajını veren erkekler hayata bakışını kıyafet ve aksesuar seçimleriyle dışa vuruyor. Giyim konusunda yepyeni bir ifade biçimi oluşturan günümüz erkeği, günlük hayatın akışında özgün bir tarz yaratmak istediğinde kravatını rahatlıkla spor kıyafetleriyle birlikte kullanabiliyor. Hal böyle olunca hediye kravat belli bir yaş, mevki, tarz ayrımı gözetmeksizin tüm erkekleri aynı anda kucaklıyor. Kravatı pantolon askılarıyla birlikte takmayı sevenler için özel olarak hazırlanan hediyelik paketler bu stili benimsemiş erkekleri özel hissettiriyor. Pantolon askısı ile birlikte tercih edilen kravatlar görünüme samimi bir dokunuş katıyor. Renk skalası bakımından sonsuz bir yelpazenin parçası olan bu kullanışlı aksesuar beyaz, kahve tonları, siyah, lacivert gibi klasik renklere ek olarak bordo, kırmızı, pembe, mor, sarı gibi daha cesur ve canlı renklere de ev sahipliği yapıyor. Siz de babanızı, kardeşinizi, erkek arkadaşınızı veya eşinizi özel günlerde şık bir kravat ile mutlu etmek istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesine hemen göz atabilir, birbirinden şık kravat çeşitlerinden birisini kolayca sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.