İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Benden Sana Hediye (Hediyelik Kutu)

Kutu hediye denilince, yüzlerce konsept hediye kutusu ürünüyle ÇiçekSepeti akla gelen ilk hediye sitesidir. Üstelik fiyat farketmeksizin tüm hediyelik kutular ücretsiz kargo fırsatıyla teslim edilir. İster kendinize alıyor olun, ister "bu da benden sana hediye" dediğiniz sevdikleriniz için alıyor olun uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz. 

Hediye paketi yanında kart notu eklemek istediğiniz de, siparişinizi tamamladıktan sonra gelen kart mesajı ekranında, notunuzu ve isminizi ekleyebilirsiniz. Bundan sonrasındaki tüm süreçleri de cep telefonunuzdan anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Gönderdiğiniz mutluluk kutusu sahibine ulaştığında, onun sevincine ortak olabilir ve onu düşündüğünüzü hissettirebilirsiniz.

Sürpriz Hediye Kutusu

Birbirinden ilginç hediyeliklerin olduğu bir kutu dolusu mutluluk hediye kutusu ürünleri ile sevdiklerinize özel günlerinde güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Farklı konseptlere göre hazırlanmış hediye kutusu seçenekleri ile sevgiliye, arkadaşa veya ailenize sebepsiz, benden sana hediye diyebileceğiniz güzel bir armağan verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.