İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Led Lamba

Ev ve ofis gibi mekanlarınızı küçük dokunuşlar ile değiştirmek ve dekorasyonda farklılık yaratmak istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin sunduğu LED lamba çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. LED aydınlatma ürünleri tüm mekanlarınızı olduğundan daha çarpıcı ve dinamik göstermeye aday. ÇiçekSepeti’ndeki LED ürünleri inceleyerek dilerseniz masa üstlerinde, vitrin ve kitaplık raflarında ya da duvarlarınızda kullanabileceğiniz farklı ürünler bulabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak ve hızlı teslimat sürecinden faydalanmak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Romantik Temaları ile Hediye LED Lamba Çeşitleri

ÇiçekSepeti çiftlere özel hediyelerini büyük bir titizlikle seçiyor ve en romantik tasarımları özel fiyatlar ile sunuyor. Hayatınızdaki en özel kişiye farklı bir hediye vermek istiyorsanız romantik temalı LED lamba çeşitlerini seçebilirsiniz. Ahşap ayaklığı üzerinde yükselen kalp formlu ürünler, en özel fotoğraflarınızı duvara yansıtan uzaktan kumandalı lambalar, sokak lambası altında yer alan mutlu çift bibloları ve daha nice ürün ÇiçekSepeti’nde mevcut. Sevdiklerinizin evini ya da ofis gibi çalışma alanlarını romantik LED lambalar ile daha sıcak hale getirmeniz mümkün. Dilerseniz kişiye özel detaylar ile süslenen LED ışık ürünlerine de ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. Üç boyutlu Kız Kulesi yansıması sunan ürün çarpıcı tasarımının yanı sıra isim yazdırma imkanıyla da dikkat çekiyor. Kırmızı, mavi, yeşil gibi yedi farklı renk seçeneği içeren ürünü ruh halinize göre kullanabilir ve her seferinde farklı bir etki elde edebilirsiniz. Çiftlere özel LED lamba tasarımlarına en uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Çocuklara Özel Neşeli LED Lamba Tasarımları

Ailenizin minik bireyleri için ya da yeni çocuk sahibi olan sevdikleriniz için özel bir hediye arıyorsanız masal diyarlarını anımsatan LED lamba çeşitleri tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Bebek ve çocuk odalarını panda, tavşan ya da baykuş gibi sevimli hayvan lambaları ya da aydede ve yıldız gibi gökyüzü motiflerine sahip tasarımlar ile bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Çocuklar için tasarlanan LED ürünleri gece lambası olarak kullanmak da mümkün. Karanlıktan korkan çocukları renkli ve dönen Star Master lambaları ile rahatlatabilirsiniz. Samanyolu desenlerini çocuk odasının duvarlarına yansıtan bu ürün çocukların hayal gücünü destekler ve karanlık korkularını yenmeye de yardımcı olur. Seçenekler arasında Küçük Prens, Unicorn ya da Sevimli Minyon karakterlerinden ilham alan LED lamba çeşitlerini de bulmanız mümkün. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesini inceleyerek çocuğunuz için en doğru tasarımı bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Masa Üstleri İçin LED ve Neon Aydınlatma Ürünleri

Güçlü ve fazla göz alan aydınlatmalar yerine daha lokal ve zarif bir ışık yayan tasarımları seviyorsanız masa üstü LED ve neon ürünleri tam da size göre! Bu tarz ürünleri hem dekoratif bir etki elde etmek için kullanabilir hem de okuma lambası olarak tercih edebilirsiniz. Zarif ahşap ayakları üzerinde yer alan ve kusursuz küre formuyla göz dolduran Dünya, Ay ya da Satürn gibi gezegen tasarımlı LED lambaları tüm mekanlarınızda rahatlıkla kullanmanız mümkün. Dilerseniz yatak odanıza ya da ofisinize yerleştirebilir ve yumuşak ışığın dinlendirici etkisinden faydalanabilirsiniz. Neon aydınlatma çeşitleri ise son yılların en dikkat çeken ve tercih edilen tasarımları arasında yer alıyor. Neonun çarpıcı etkisini sunan aydınlatmaları ev ve ofis partilerinizde de kullanabilir ve son derece dinamik bir etki elde edebilirsiniz. Neon ürünleri kitaplık raflarınıza ya da banyo ve tuvalet gibi mekanlarınıza da uygulamanız mümkün. ÇiçekSepeti’nin LED ve neon ürünlerini inceleyerek size en uygun tasarımı kolaylıkla seçebilir ve uygun fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.