İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Ofis Malzemeleri

Sevdiklerinizin ofis ve çalışma alanları için hediye arıyor ya da yeni iş başlangıçlarını kutlamak istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin hediye ofis malzemeleri arasında sayısız seçenek bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Özel kutularında yer alan zarif kalemlere, dikkat çekici formlar ile sunulan masa üstü isimliklere, birinci kalite hamurdan elde edilen kullanışlı defterlere ve daha nice ürüne tek tıkla ulaşmanız mümkün. Dilerseniz seçtiğiniz ürünler üzerine sevdiklerinizin isimlerini ve unvanlarını yazdırabilir ve tamamen kişiye özel bir hediye de sunabilirsiniz.

Masa Üstleri İçin Hediye Ofis Malzemeleri

Tüm ofis çalışanlarının en çok kullandığı eşyalar arasında masa üstü isimlikleri yer alır. Sevdiklerinizin yeni ofislerini ya da yeni iş başlangıçlarını kutlamak için bir hediye arıyorsanız ÇiçekSepeti’nin geniş bir skalada sunduğu isimlik tasarımlarını inceleyebilir ve en uygun ürünü seçebilirsiniz. İlk bakışta dikkatleri çekecek bir isimlik istiyorsanız kristal tasarımlar tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye aday. Kristal isimlikler üzerinde not kağıt haznesi, kartvizit alanı, ataş bölmesi, kalemlik ve Quartz saat parçası yer alıyor. Bir ofiste en çok kullanılan eşyaları bir arada tutan kristal isimlikler sayesinde sevdiklerinize pratik bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Avukat, savcı ya da hakim gibi hukuk çalışanlarına için bir hediye arıyorsanız kristal isimliklerin adalet heykeli ile sunulan tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin isimlik ürünleri arasında ahşabın sıcaklığına sahip olan daha zarif modeller bulmanız da mümkün.

Kişiye Özel Defter ve Dolma Kalem Çeşitleri

ÇiçekSepeti defter ve kalem çeşitlerini de oldukça geniş bir çeşitlilik içinde sunuyor. Klasik defter tasarımlarının yanı sıra USB ile birlikte sunulan modern ürünleri de uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. İsme özel tasarlanan USB’li defter ürünü termo deri malzemeden üretilen dış kapağı ile bir hayli dikkat çekiyor. Lüks roller kalemi ile bir arada gönderilen bu ürünü tercih ederek tek seferde birkaç hediyeyi bir arada sunabilirsiniz. 16 GB’lık USB parçası defterin kilit bölümünde yer alıyor, roller kalemi touch ped özelliği içeriyor ve defter sayfaları birinci sınıf hamur kağıttan elde ediliyor. Dilerseniz defter ve kalem üzerine üstün lazer tekniği ile sevdiklerinizin isimlerini de yazdırabilirsiniz. USB’li bu setin yanı sıra farklı renkteki defter ve ajanda seçeneklerini de ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve dış kapaklarına yine isim yazdırma uygulaması yaptırabilirsiniz. Sevdikleri için kullanışlı kalem çeşitleri arayanlar için de birçok farklı seçenek bulunuyor. Bradley markasının isme özel hazırlanan dolma kalem tasarımı ise seçenekler arasında bir hayli öne çıkıyor. Yedek kartuşları ile birlikte gönderilen Bradley dolma kalem yumuşak yazım özelliği de sunuyor. ÇiçekSepeti’nin kalem ürünlerini inceleyerek roller ve tükenmez gibi farklı seçenekler de bulabilirsiniz.

Çalışma Hayatını Kolaylaştıran Toparlayıcı Aksesuarlar

Yoğun bir iş gününde masa üstleri çabuk dağılır ve eğer hemen toparlanmaz ise çalışmak da giderek zorlaşır. Ancak bu dağınıklığın önüne geçmek de çok kolay. Ofis ve çalışma alanlarının çabucak dağılmasına sebep olan dosya, evrak ve fatura gibi belgeleri bir arada düzenli bir şekilde tutan organizatörler sayesinde sevdiklerinize derli toplu bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Belge, kalem, not kağıdı, zımba, cep telefonu, gözlük, hesap makinesi ve bilimum ofis eşyalar için farklı gözler sunan bu organizatörleri masa üstlerine kolaylıkla yerleştirmek de mümkün. Dinamik tasarımlarıyla da bir hayli dikkat çeken organizatör ürünlere kırmızı, sarı ya da pembe gibi canlı renkler ile sahip olabilirsiniz. Mesai saatlerini daha pratik ve renkli hale getirmeye aday olan organizatör ürünler uygun fiyatları ile ÇiçekSepeti’nde mevcut. Dilediğiniz ürünü ekonomik fiyat seçenekleri ile hemen sipariş verebilir ve ÇiçekSepeti’nin güçlü dağıtım ağından siz de faydalanabilirsiniz.