İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Hediye Peluş Oyuncak Ayılar

Sevgilinize sevimli ve esprili bir hediye almak istiyorsanız oyuncak ayı tam da aradığınız seçenek. Peluş oyuncak denilince heralde akla ilk gelen yumuşak, pofuduk bir oyuncak ayı olacaktır. Kız çocuklarının küçükken sarılıp uyuduğu bir peluş oyuncak ayısı muhakkak olmuştur. Bu sebepten oyuncak ayı hem ikonik bir oyuncak, hem joker bir hediyedir. Ayrıca onları sebepsiz mutlu edeceği kesin.

Dev Peluş Ayı Seçenekleri

Peluş ayı kategorisinde her boy sevimli ve pofuduk ayıcıklar bir kaç tıkla sipariş vermenizi bekliyor. Ebatları ne olursa olsun siparişiniz belirttiğiniz adrese zamanında teslim edilir. Küçük peluş ayılar genelde çiçek - çikolata gibi jestlerin yanında sembolik bir hediyelik hoş durduğu için sıkça tercih edilir. 150cm ve 200cm boyutlu büyük peluş ayılar ise doğum günü kutlamalarının maskotu olmaya her zaman aday hediyeliklerdir. 2 metrelik bir peluş ayıyı sipariş vermeden önce düşünmeniz gereken tek kıstas, hediye ettiğiniz kişinin onu koyabileceği uygun yerinin olup olmaması olacaktır. :) Yumuş yumuş tüyleriyle sürekli sarılma hissiyatı verse de, küçük bir oda veya ev içerisinde yer bulmakta zorlanılabilir. Fakat ne olursa olsun popülaritesini hiç kaybetmeyen bir kaç hediyelikten biri her daim sevimli yüzlü bir peluş oyuncak ayıdır.

İster sevgilinizin doğum günü için, ister yıldönümünüz için, isterseniz de işlediğiniz bir kabahati affettirebilmek için alabileceğiniz, ama her ne sebeple alırsanız alın sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye mal olacak peluş hayvanlara ciceksepeti.com ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

  • Peluş ayıcıklar her yaştan kadını mutlu eden sürprizlerdendir. Oyuncak ayıcıkların boyutları ve renkleri değişse de verdikleri mesajlar ortaktır: sonsuz sevgi. Kimi zaman seni özledim, kimi zaman hep aklımdasın, kimi zaman özür dilerim, kimi zaman ise geçmiş olsun dileklerini iletirler. ÇiçekSepeti’ninHediye Oyuncak Ayıcıklar kategorisinde farklı renk ve boyutlarda yüzlerce ayıcık çeşidi bulunuyor. Siz de bu peluş ayıcıklardan dilediğinizi sevdikleriniziçimn seçebilir ve onları ne kadar sevdiğinizi sevimli ayıcık ile iletebilirsiniz.
  • Her zaman en mutlu eden sürprizlerden olan peluş ayıcıklar, sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz tüm özel günler için sipariş edilebilir. Doğum günleri ve yıldönümleri gibi özel günlere ek olarak geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için ya da yalnızca seni seviyorum mesajınızı dile getirmek için de peluş oyuncak ayıları tercih edebilirsiniz.Peluş Ayıcıklar sayfamızdan en sevimli ayıcıkları sipariş edebilir, sevdiklerinizi sıcacık saracak bu hediye ile onların yüzlerinde kocaman gülümsemeler var edebilirsiniz.
  • Sevdikleriniz için oyuncak bir ayıcık almaya karar verdiyseniz yüzlerce peluş ayıcık çeşidini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kolay satın alma seçenekleri ile siparişinizi verebilirsiniz. Farklı fiyat aralıkları çerçevesinde çeşitli model ve renklerde ayıcık çeşitleri için Uygun Fiyatlı Oyuncak Ayıcıklar sayfamıza göz atabilir, tüm peluş ayıcık çeşitleri için Hediye Oyuncak Ayıcıklar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kişiye Özel Peluş Ayıcık Nerede Yaptırılır? Onun için sevimli bir peluş ayıcık almak istiyorsunuz ancak yalnızca bununla yetinmek istemiyor, hediyenizi özelleştirmek istiyorsunuz. Bunun için ÇiçekSepeti’ninKişiye Özel Peluş Ayı.sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Böylece üzerine dilediğiniz fotoğrafın baskılı olduğu bir t-shirt giydirilmiş sevimli ayıcık sipariş edebilir ya da çeşitli aksesuarlar ile özelleştirilmiş bir peluş oyuncak gönderebilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.