İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Parfüm Çeşitleri

Birbirinden güzel aroma ve notalar içeren parfüm çeşitleri, geniş ürün yelpazesiyle kadın, erkek ve çocukların kullanımı için üretilir. İhtiyacınıza uygun koku ürünleri, tarzınızı ve beğenilerinizi vurgulamanıza yardımcı olur. Siz de çiçeksi ve odunsu kokular gibi hoş seçeneklerin farklı kombinasyonları ile birbirinden güzel parfüm çeşitlerine ulaşabilirsiniz. En iyi hediye parfüm seçeneklerini ÇiçekSepeti’nin sunduğu farklı markalar ile tercih edebilirsiniz.

Parfüm Setlerini İnceleyin

Parfüm setleri içerisinde parfüm notalarını yansıtan duş jeli, şampuan, krem, roll-on, deodorant, tıraş sonrası losyonu ve vücut spreyi gibi ürünler bulunur. Bu ürünler, parfümünüzün daha kalıcı olmasını sağlarken kişisel bakımınızı pratik dokunuşlarla tamamlamanızı sağlar. Birbirini tamamlayan kokulara sahip kişisel bakım ürünlerini kullanarak farklı kokuların karışmasına engel olabilirsiniz. Bu sayede parfüm notaları daha belirgin hale gelir ve tarzınızı hoş kokularla tamamlar. Ucuz parfüm ve ekonomik parfüm setlerini tercih ederek parfümünüzün kalıcılığını artırabilirsiniz. Parfüm setleri sevdiklerinize özel hediyeler sunmak için de idealdir. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanmış parfüm setlerini doğum günü gibi özel günlerde hediye etmek için tercih edebilirsiniz.

Her beğeniye hitap eden notalardan oluşan parfüm setleri, parfüme uzun süreli kalıcılık kazandırdığı için size işlevsel bir kullanım sunar. Bu setler içerisinde parfümün daha küçük ambalajlı seçeneklerine ulaşarak çantanızda taşıyabileceğiniz pratik bakım ürünleriyle buluşabilirsiniz. Küçük ambalajlı parfümler seyahatlerde taşıma kolaylığı sağlar. Yanınızda taşıdığınız parfümler, kokunuzu ihtiyaç duyduğunuz her an tazelemesine yardımcı olur. Parfümünüzün EDC, EDT ve EDP versiyonlarını tercih ederek ihtiyaç duyduğunuz koku kalıcılığını belirleyebilirsiniz. EDP ve EDT, yoğun ve uzun süreli koku kalıcılığı için etkili çözümler sunar. Hafif koku esintileri içinse kolonya olarak da bilinen EDC seçeneklerinin 100 ve 200 ml gibi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Her Beğeniye Hitap Eden Parfüm Seçenekleri

Kadın, erkek ve çocuk parfümlerinin yanı sıra unisex ürünleri de tercih edebilirsiniz. Çiçeksi notalar ilkbahar ve yaz dönemlerinde üzerinizde hoş kokular taşımanıza yardımcı olur. Tarzınızı ve kişiliğinizi ince detaylarla yansıtan çiçeksi parfümler, zarif stilleri tamamlamak için idealdir. Odunsu kokuları ise daha çok sonbahar ve kış dönemlerinde tercih edebilirsiniz. Çiçeksi parfümlere göre daha yoğun aromalar içeren bu seçenekler, vücut spreyi ve deodorantlarla bir arada kullanıldığında kalıcı kokularla buluşmanızı sağlar.

Her beğeniye hitap eden parfüm notalarından ilham alarak tarzınızı hoş kokularla yansıtabilirsiniz. Beğendiğiniz parfümlerin 30, 50 ve 100 ml gibi seçeneklerini tercih ederek en rahat şekilde kullanacağınız ürün seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Popüler markaların ikonik parfüm tasarımlarını inceleyebileceğiniz gibi daha ucuz parfüm muadillerinden de ilham alabilirsiniz.

Ünlü Parfüm Markaları ÇiçekSepeti’nde

Dünyaca ünlü ve popüler hale gelmiş parfüm markaları, çok sayıda parfümseverin beğenisini kazanır. İkonik parfüm şişeleri ve özel kombinasyonlardan oluşan aromalar sayesinde hediyelik olarak da tercih edebileceğiniz bu ürünler, hoş sürprizler yapmanıza yardımcı olur. Orijinal parfüm seçeneklerine göz atarak odunsu, çiçeksi ve aquatik notalarla tarzınıza özel dokunuşlar kazandırabilirsiniz. Günlük kullanımda vücut spreylerini tercih ederek hafif aromalardan yararlanmanız mümkündür. Spor stilinizi vurgularken vücut spreyleri ve deodorantlar kullanışlı çözümler sunar.

Gündüz ve gece kullanımına uygun farklı en iyi parfüm tasarımlarından yararlanarak ihtiyacınıza uygun koku seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Gündüz için tasarlanmış parfümler hafif ve minimal notalar içerirken gece parfümleri genellikle daha yoğun aromalardan oluşur. Birbirinden güzel aromalara sahip koku ürünlerini ÇiçekSepeti’nin ucuz parfüm fiyatları ile tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesini inceleyerek her beğeniye hitap eden özel parfüm seçeneklerini hemen sipariş edebilirsiniz.