İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Spor Outdoor Ürünleri

Spor aktiviteleri hayatınızda önemli bir yer tutuyorsa ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilir ve spor outdoor hediyeleri ile ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Yalnızca kendiniz için değil sporla ilgilenen sevdiklerinize de çok özel ürünler seçebilir ve hem işlevsel hem de sağlıklı bir hediye sunabilirsiniz. Okçuluktan pilatese, tenisten beyzbola, bokstan ağırlık egzersizlerine kadar tüm spor dalları için nitelikli ekipmanlar ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. 

Okçulara Özel Spor Hediye Setleri

ÇiçekSepeti, yaygın spor türlerinin yanı sıra okçuluk ve beyzbol gibi özel dalların ekipmanlarını da size ekonomik fiyatlarla sunuyor. Okçulukla ilgilenmeye henüz başlamış olmanız ya da profesyonel seviyeye yükselmiş bir sporcu olmanız fark etmez. Hemen hemen tüm seviyelere özel okçuluk ürünlerini ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilirsiniz. Çok uzun yıllardır bu spor dalı için ekipman tasarlayan ve alanında öncü markalardan olmayı başaran Navek ürünleri ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatları ile buluşuyor. Navek’in farklı ihtiyaçlar için hazırladığı özel setlerin içerisinde yay ve hazır ok çeşitleri, tirkeş, zihgir, kol koruyucu, parmaklık, vakumlu hedef tahtası gibi ekipmanlar yer alıyor. Setleri inceleyerek farklı yay çeşitlerini ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları kolayca bulabilirsiniz. Özel kılıfları içinde gönderilen ve hem yetişkinler hem de çocuklar için tasarlanan okçuluk ekipmanlarını Türkiye’nin her yerinden sipariş vermeniz de mümkün.

Bench Setleri ile Vücut Geliştirmek Çok Daha Kolay

Özellikle erkekler tarafından büyük ilgi gören vücut geliştirme sporları için farklı ekipmanlar üretiliyor. Beden sağlığınızı ve egzersiz esnasındaki konforunuzu gözeterek hazırlanan ürünler sayesinde hayalini kurduğunuz fit vücuda daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Seçenekler arasında Bench sehpaları, kapılara asılabilen barfiks barları, farklı ağırlıklara sahip dambıl setleri, el yayları ve halter ağırlıkları gibi işlevsel ekipmanlar yer alıyor. ÇiçekSepeti’nin özel fiyatlarından faydalanarak kendi evinizde ufak bir spor salonu kurabilir ya da spor eğitmenliği yapıyorsanız salonunuz için sipariş verebilir ve zengin bir çeşitlilik sunabilirsiniz. Delta markasının ayarlanabilir bench sehpası 180, 150 ve 100 derecelik farklı açılarla kullanılabiliyor. Tüm eğim açılarını uyguladığınızda farklı kas gruplarını çalıştırmanız da kolaylaşıyor. Sırt alanında yer alan yükseklik ayar demirini sabitleyerek egzersiz sırasında oluşabilecek riskleri de önlemeniz mümkün. Bacak kaslarınızı çalıştırmak istediğinizde ise ağırlık ekleme bölmelerini kullanabilirsiniz. Delta Bench sehpasının minderleri yüksek yoğunluğa sahip malzemeden elde edildiği için uzun süreli kullanımlara ve ağırlıklara karşı da ekstra direnç gösteriyor.

Hafif Spor Dalları için Tasarlanan Ekipmanlar

Yoga ve pilates hem kadınlar hem erkekler tarafından uygulanan sporlar arasında yer alıyor. Hatta son yıllarda çocuklar için de yoga ve pilates çalışmaları yapılıyor. Zihin ile beden arasında bir köprü kuran bu dinlendirici sporlar için gerekli tüm ekipmanlara ÇiçekSepeti ile ulaşabilir ve evinizde ailece keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu tarz sporların olmazsa olmaz unsurları arasında mat ürünleri yer alıyor. Doğru kalınlığa sahip olan kaydırmaz matları yoga ve pilatesin yanı sıra aerobik ve fitness antrenmanlarında da kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde 10 mm ya da 15 mm kalınlığındaki pilates matları kırmızı, lila, mor, fuşya, yeşil, siyah ya da mavi gibi farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Mat siparişinizi verirken pilates topu ve şişirme pompasının bir arada yer aldığı spor setlerini tercih ederek daha ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Yine evde kolayca uygulanabilen step egzersizleri için tahta seçenekleri de bulunuyor. Step tahtaları farklı yükseklikler içeriyor. Egzersiz başlangıcında en düşük ayarla başlamanız ve vücudunuz ısındıkça yükseklik seviyesini artırmanız mümkün. ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlarından, güvenilir ödeme yöntemlerinden ve kusursuz teslimat sürecinden faydalanmak için hemen sipariş verebilir ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.