İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Tablo

Hediye tablo tasarımları, sevdikleriniz için geniş bir ürün yelpazesi içerisinden seçim yapabileceğiniz şık modeller sunuyor. Kişisel zevklere ve beğenilere hitap eden tablolarla yaşam alanınızla bütünleşen hoş dekoratif aksesuarlar ile buluşabilirsiniz. Her dekorasyon stiliyle uyum sağlayan tablo tasarımlar ÇiçekSepeti’nde.

Modern Tarzlar İçin Canlı Bir Dokunuş

Modern dekorasyon stillerinde daha çok minimal detaylardan ilham alan tablolar tercih edilir. Modern bir yaşam alanı için geometrik detayları içeren tablolar şık seçeneklere sahip. Bu dekorasyon tarzını canlandırmak için açık pastel tonları ideal. Yumuşak kontrastlar içeren tablolar yine açık tonlardaki çerçevelerle uyumlu bir şekilde tamamlanabilir. Parçalı tablo tasarımları ile minimal atmosfere göz alıcı dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Parçalı tabloları asimetrik olarak yerleştirdiğinizde modernize bir hamle yapabilirsiniz.

Doğayı Duvarlarınıza Yansıtın

Bitkilerin kurutularak tabloların içine yerleştirildiği tasarımlar, mekana doğal esintiler kazandırır. Ahşap çerçevelerle tamamlanan bu tasarımlar, sıcak ve salaş detaylardan hoşlananlar için etkileyici bir hediye seçeneği. Set halinde oluşturulan modeller antre, yatak odası, salon ve ofis gibi yaşam alanlarına şık bir görünüm verir. Bu ürünleri floral detaylı çeşitli tablolarla kombinleyerek uyumlu bir dekorasyona imza atabilirsiniz. İç açıcı ve ferah bir ortam yaratmak için birden fazla tablodan yararlanarak tamamlayıcı kombinler oluşturulabilir. Doğa manzaralarını yansıtan tablolar, çiçekli tasarımları estetik bir şekilde tamamlayabilir.

Yağlı Boya Tablolarla Yaratıcı Duvarlar

Rengarenk duvarlar için yağlı boya tablo modellerini tercih edebilirsiniz. Yağlı boya tablolarda renkler daha belirgin ve çarpıcı bir şekilde yansıtılır. Gelişen dijital baskı teknolojisiyle yağlı boya görünümü sunan çok sayıda tablo tasarımına ulaşmak daha kolay. Ünlü sanat eserlerini yansıtan seçeneklerle sanatsal ve şık mekanlar tasarlayabilirsiniz. Pop art gibi kontrast yaratan renkleri ön plana çıkaran stiller için dijital baskılı tablolar değerlendirilebilir.

MDF Tablolar Sıcak Bir Ortam Yaratır

Sıcak ve doğal bir dekorasyon stilini tamamlamak için MDF tablo seçeneklerinden ilham alabilirsiniz. Ahşap esintisini etkili bir şekilde yansıtan bu tablolar, her dekorasyon tarzıyla bütünleşebilecek ürünler içerir. Soyut ve karışık renkli tabloları çalışma odası ve ofis gibi mekanlarda değerlendirerek yaratıcılığınızı destekleyebilirsiniz. Minimal tasarımlar antre gibi alanlarda kullanıldığında geniş ve ferah bir görünüm elde edilebilir. Çiçek, ağaç ve yaprak desenleri mutfak duvarlarını renklendirmek için popüler seçenekler arasında. Eskitilmiş görünüme sahip tasarımlarla dekorasyonunuzda nostaljik dokunuşlar yapabilirsiniz. Birbirini tamamlayan parçalı tablolarla tüm duvarı kaplayarak estetik bir duvar tasarımı oluşturulabilir.

Yenilikçi Detaylar İçin 3D Tablolar

Hediye tablo seçiminizi yenilikçi detaylarla yapmak istiyorsanız üç boyutlu tasarımlara göz atabilirsiniz. 3D tablolar, duvarlarda derin görüntüler elde edilmesine yardımcı olur. Yaşam alanlarını monotonluktan uzaklaştıran bu tablolar sayesinde farklı figürleri göz alıcı bir şekilde duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Farklı sloganları içeren 3D tablolar modern stilleri tamamlamak için etkili seçenekler sunar. Motive edici ve neşe verici sözlerden oluşan tablolar sevdikleriniz için unutulmaz anılar bırakabilir. Şarkı sözlerinden ilham alan tablolar, müzikseverler için yaratıcı ve özel bir hediye seçeneği.

Sanatla İç İçe Şık Duvarlar

Hobi odası tasarlarken hobilerinizi yansıtan duvarlar tasarlayarak bütünleşmiş bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Müzik temalı bir oda için enstrüman ve nota detaylı tablolar göz alıcı dokunuşlar oluşturur. Bir sinema odası tasarlıyorsanız klaket detaylarından ya da çeşitli filmlerden ilham alınan tabloları tercih edebilirsiniz. Her stile hitap eden hediye tablo tasarımlarını ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat avantajlarıyla hemen sepete ekleyebilirsiniz. Sevdiklerinize unutulmaz anılar hediye edebilmek için birbirinden şık ve zarif tablo modellerinden ilham alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.