Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hediye Termos

Sevdiklerinize hem fonksiyonel hem de yaratıcı bir hediye vermek isterseniz termos mükemmel bir seçenek olur. İçeceklerin sıcaklığını veya soğukluğunu muhafaza eden birbirinden şık hediye termoslar, sevdiklerinizin içeceğinden her yudum aldığında sizi hatırlamasını sağlar. Kişiselleştirilen termoslar ise kendilerini daha özel ve değerli hissetmelerine yardımcı olur. Neşeli tasarımlar, sloganlar ve paslanmaz çelik kaplamalarla sunulan hediye termos seçeneklerini ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve güvenli alışveriş deneyimleriyle hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

İşlevsel ve Yaratıcı Hediye Termoslar

Hediye termoslar, sürekli yolda olan sevdiklerinizin favori içeceğini yudumlarken sizi hatırlamasına yardımcı olur. ÇiçekSepeti, içeceklerin her mevsim ideal ısı seviyesini koruması için paslanmaz çelikten üretilen çift cidarlı termos seçenekleri sunar. Kahve, çay, su veya meşrubat gibi içecekleri yanında taşımaktan keyif alan ofis arkadaşlarınız, sevgiliniz veya aile üyeleriniz için hediye termos seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Hediye etmeyi düşündüğünüz kişinin ilgi alanlarına uygun hazır tasarımlar arasından sipariş verebileceğiniz gibi kişiselleştirilmiş ürünler de hazırlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde objektif görünümlü kupalardan mesleklere özel tasarımlara kadar herkesin zevk ve kişisel özelliklerine uygun modeller bulabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen çift cidarlı yapı, her türlü içeceğin uzun saatler ısısını muhafaza etmenize yardımcı olur. Siz de trafikte vakit geçirirken, seyahat ederken, sahilde piknik yaparken, ofise ve okula giderken en sevdiğiniz içeceği yanınızda taşıyabilmeniz için birbirinden şık termos modellerini satın alabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Hediye Termos Seçenekleri

Her hediye özeldir. Ancak kişiselleştirilmiş hediyeler, herkesin kendini daha değerli hissetmesini sağlar. Siz de en özel günlerde sevdiklerinizi anımsadığınızı hissettirmek için kişiselleştirilmiş hediye termos seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mutlu bir anın fotoğrafı, isim veya anlamlı metinlerle süslenen termoslar, aynı gün teslimat ve görkemli paket ayrıcalıklarıyla sevdiklerinize ulaştırılır. Tek yapmanız gereken ürünü seçtikten sonra baskı yapılmasını istediğiniz fotoğrafı veya metni yüklemektir. Termos için seçtiğiniz fotoğraf veya metinler, grafik ekipleri tarafından düzenlenerek en yüksek kalitede basılır. Sürekli seyahat eden yakınınızın arabada, otobüste, metroda veya yolda en sevdiği içeceği sürekli yanında taşırken kendini özel hissetmesi için lazer baskıyla ismini de yazdırabilirsiniz. Ortalama 5-6 saat kadar içeceklerin sıcaklığını muhafaza eden kaliteli termosların üzerindeki lazer baskılar, uzun yıllar silinmeden kullanılabilir. Kapak bölümünde yer alan özel kilit ve vakumlama sistemleri sayesinde termoslar seyahat boyunca dökülme tehlikesi olmadan, güvenle kullanılabilir. Son dakika özel ve yaratıcı bir hediye arayışındaysanız ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla sunulan hediye termos modellerini sipariş edebilirsiniz.

Eğlenceli Tasarımları Keşfedin 

Doğum günü, tebrik, özel gün ve anlar için farklı ve yaratıcı bir hediye arayanlar için eğlenceli tasarımlara sahip hediye termoslar mükemmel birer seçenek. Oldukça neşeli tasarımlardan oluşan termoslar karikatür desenleri, kuru kafa şekilleri, burç simgeleri, meslek tanımlamaları ve daha çok farklı çeşitlerden oluşur. Şık ve ergonomik tasarımlar, 300 ml, 400 ml ve 500 ml gibi çeşitli boyutlardan oluşarak günlük içecek ihtiyacını rahatlıkla taşıyabilecek kapasitededir. ÇiçekSepeti’ndeki tüm termoslar, tasarımları kadar işlevleriyle de öne çıkar. İç ve dış kısımlardan oluşan termoslar, dışarıya ısı yaymadan rahatlıkla tutulabilir. Kolayca temizlenerek her gün rahatlıkla kullanılabilen termoslar, hareket halindeyken tek elle de açılabilir. Yeni işe başlayan sevgilinize, okul arkadaşınıza, doğum günü olan ailenize veya terfi alan yakınıza başarısını kutlamak için eğlenceli tasarımların yer aldığı termosları hediye ederek gün içerisinde sizi anımsamasını sağlayabilirsiniz. Hemen şimdi birbirinden şık ve eğlenceli tasarımlara sahip hediye termosları ÇiçekSepeti’nin güvenli alışveriş ve kaliteli hizmet ayrıcalıklarıyla hemen şimdi satın alabilirsiniz.