İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Tükenmez Kalem

Tükenmez kalemler her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz şık aksesuarlar arasında yer alır. Hediye tükenmez kalem seçenekleri ile sevdiklerinize güzel anılar bırakabileceğiniz gibi kullanışlı bir aksesuar da hediye edebilirsiniz. Her zevke hitap eden işlevsel ve göz alıcı tasarımlara sahip tükenmez kalem modelleri ÇiçekSepeti’nde.

Tükenmez Kalem Setleriyle Özel Hediyeler

Tükenmez kalemler, birbiriyle uyumlu tasarımlarla setler oluşturur. Dolma kalem ve versatil kalem gibi seçenekleri de içeren setler, özel günler için unutulmaz anılar yaratır. Doğum günü ve yeni iş tebriği gibi kutlamalar için farklı tarzlara hitap eden kalem setlerini tercih edebilirsiniz. Hediye tükenmez kalemlerin üzerine isim yazdırarak sevdiklerinizin özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Şık kutularda sunulan tükenmez kalem setleri, kutu üzerine işlenen notlarla göz alıcı hale gelir. Çakmak ve defter gibi aksesuarlarla birlikte kombinlenmiş setlerle elegan sürprizler yapabilirsiniz. Çalışma ve ofis ortamlarında masa üstü kalem setleri sıklıkla tercih edilir. Masa üzeri için tasarlanmış tükenmez kalem seçenekleri ile çalışma ortamındaki motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Sevdiğiniz figürleri ve tasarımları içeren kalemleri hemen yakınınızda bulundurmak, neşeli bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı olur. Masa üstü tükenmez kalem modelleri, yeni iş tebriği ve mezuniyet kutlamaları için ideal bir hediye seçeneğidir. Sevdikleriniz şık hediye kalemleri kullandıkça sizi hatırlar ve çalışma ortamında hoş bir aksesuara sahip olur.

Zarif Tükenmez Kalemler ve Defter Seçenekleri

Defter seçenekleri, hediye tükenmez kalem modelleri ile uyumlu bir tasarım sunar. Defter ve tükenmez kalem tasarımlarının bir bütün halinde hazırlanması, hediyenizi kişiselleştirmenize yardımcı olur. Defter ve tükenmez kalem üzerine işlenen isimler ya da notlar, sevdiklerinize hoş sürprizler yaparken hediyenizin kişisel olmasını da sağlar. Birbirinden şık defter ve tükenmez kalem tasarımları üzerine sevdiklerinizin ismini ya da isimlerinin baş harfini ekleyebilirsiniz. Böylece keyifle kullanılacak özel hediyeler paylaşabilirsiniz. Tükenmez kalem tasarımları, fonksiyonel özelliklerle harmanlanarak tek kalemde birden fazla özelliğin buluşmasıyla çeşitlenir. Su terazisi, cetvel ve tornavida özelliklerini bir arada barındıran çok işlevli tükenmez kalemler, mimar ve mühendisler için oldukça kullanışlı bir hale gelir. Maket ve tamirat hobilerinden hoşlanan sevdikleriniz için de bu işlevsel tükenmez kalem tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Mezuniyet ve yeni iş kutlamalarında sevdiklerinizin mesleki yaşamlarında aktif olarak kullanabilecekleri şık tükenmez kalemler ile unutulmaz anılar bırakabilirsiniz.

Esprili Tasarımlardan İlham Alın

Tükenmez kalem tasarımları, farklı figürleri yansıtan şık detayları da içerir. Ruj, kedi, yaprak ve çiçek gibi figürleri yansıtan tükenmez kalem modelleri, harika birer hediye olur. Sevdiklerinizin karakterine ve kişisel zevklerine hitap eden figürleri, kalem tasarımları için de tercih ederek hoş sürprizler yapabilirsiniz. Ağaç figürlü kalemler doğasever dostlarınızın beğenisini kazanır. Sevginizi şık bir şekilde yansıtmak için kalp figürlü tükenmez kalem tasarımlarından ilham alabilirsiniz. Farklı markaların popüler tükenmez kalem modellerini tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu tasarımları da isim yazdırarak ya da notlar ekleterek kişiselleştirmeniz mümkün. Birbirinden şık ve esprili figürleri tükenmez kaleminize taşımak istiyorsanız üç boyutlu tasarımlara yönelebilirsiniz. Ünlü kişilikleri ve meslekleri hoş bir şekilde yansıtan tükenmez kalem tasarımları sevdikleriniz için ince sürprizler yapmanıza yardımcı olur. Öğretmen, doktor ve hemşire gibi mesleklerin üç boyutlu figürleriyle biblo şeklinde tasarlanmış tükenmez kalemler, yaratıcı dokunuşlara sahip. Sevdiklerinizin yanında taşımaktan ve kullanmaktan keyif alacağı bu özel tasarım tükenmez kalemler, masa üzerini süslemek için de güzel bir aksesuar. Her tarza hitap eden şık tükenmez kalem tasarımları aynı gün teslimat fırsatıyla ÇiçekSepeti’nden sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.