İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediyelik Hobi Ürünleri

Hobi ürünleri, sevdiklerine ilginç hediyeler vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alır! Arkadaşlarınızın, dostlarınızın ilgi alanlarına hakimseniz, siz de ÇiçekSepeti sayesinde hediyenizi kolayca seçebilirsiniz. Masaüstü kart oyunları, sürükleyici romanlar, nostaljik radyolar, puzzle setleri, romantik müzik kutuları ve kar küreleri gibi birçok orijinal fikri online olarak bulabilir, özel indirimlerden ya da fırsatlardan yararlanabilirsiniz!

El Becerilerini Geliştirmek İsteyenlere Özel Ürünler

Evinizi süslemek, duvarlarınızı kendi ellerinizle yaptığınız resimlerle donatmak, evde keyifli vakit isterseniz çeşitli boyama setlerini ve hobi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sanatınızı yapmanıza yardımcı olacak bu ürünler sayesinde bir manzara görüntüsünü ya da romantik bir çiçeği en az bir ressam kadar usta bir şekilde resme dökebilirsiniz. Sevdiklerinizin evleri ve ofisleri için de farklı bir hediye seçmek veya onların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak isterseniz yine aynı şekilde rengarenk boyama setlerinden ve hobi ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Kişiye özel hediyeler arasında yer alan fotoğraflı puzzle ürünleri de yaşam alanlarına renk katmak için oldukça ideal seçeneklerdendir. Mutlu bir aile fotoğrafını puzzle haline getirerek hem eğlenceli vakit geçirmeniz hem de evinizi dekore etmeniz mümkün. Ayrıca el becerilerinin yanı sıra müzik bilgisini geliştirmek isteyenler için de farklı ve eğlenceli setleri tercih edebilir; kendiniz, sevdikleriniz ya da ailenizin minik bireyler için tercih edeceğiniz setler ile müziğin keyfini çıkarabilirsiniz!

Nostalji ve Müzik Tutkunlarına Özel Hediyelik Hobi Ürünleri

Ktools, Record Master, Meier gibi markalar bugünün teknolojisiyle size çarpıcı bir nostalji sunar. Geçmişte kullanılan ve ısınmalı diye adlandırılan radyoları ya da gramofonları ve pikap görüntüsünü seviyorsanız bu tasarımları tam size göre!. Bluetooth, USB, flash bellek gibi bugünün imkanlarıyla donatılan nostaljik radyolar hoparlör önlerine uygulanan örme doku ile tamamlanır. Tıpkı eski radyolardaki gibi frekans arama düğmeleri de de yine nostaljik ürünlerin bir parçasıdır. Meier markasının nostaljik radyosunu şarjlı olduğu için radyoyu her yere taşıyabilirsiniz. Böylece bahçenizde, ailece gittiğiniz pikniklerde ve hatta kamp tatillerinde bile keyifle müziğinizi dinleyebilirsiniz. Retro tasarımlardan hoşlananlar için de pek çok modeli ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Örneğin Record Master’ın pikabı! Retro pikap, kırmızı rengiyle ve dinamik tasarımıyla tüm mekanlara canlılık katmaya aday diyebiliriz. Teknolojinin en güncel tasarımlarından biri olan bu ürünle eski taş plakları üstün bir ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Dilerseniz kendiniz veya sevdikleriniz için hemen sipariş verebilir ve özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Hayalinizdeki Kütüphaneyi Sunuyor

Kitapların büyülü dünyası sizi günlük hayatın sıkıntılarından biraz olsun uzaklaştırır. Roman, öykü ya da araştırma kitaplarını seçebilir veya bilgi içeren setlerle genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş kitap yelpazesi sayesine bilim kurgu, tarih, aşk ya da polisiye temalı sayısız esere kolayca ulaşabilirsiniz. J.R.R Tolkien’in tüm dünyada çok satan 8 eserinin yer aldığı kitap setini, çocukların hayranı olduğu Harry Potter’ın tüm kitaplarını, Isaac Asimov’un Vakıf serisini ya da Franz Kafka’nın mutlaka okunması gereken kitaplarını kolayca sipariş etmeniz mümkün! Araştırma kitaplarını sevenler için çeşitli gazetecilerin kaleme aldığı farklı eserler, masal ve hikaye kitapları, romanlar, çalışma kitapları gibi çok çeşitli ürünler ile hayalinizdeki kütüphaneyi kurmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

ÇiçekSepeti Hediyelik Hobi Ürünleri kategorisinde her yaş grubuna ve her ilgi alanına yönelik bir hediye bulabilirsiniz. Puzzle modelleri, oyun takımları, müzik alet ve ekipmanları, plaklar, maket ve model çeşitleri gibi pek çok alandaki binlerce ürünü ister kendiniz ister sevdikleriniz için tercih edebilir, çeşitli teslimat ve ödeme imkanları sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.