İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Helko Werk ÇiçekSepeti'nde!

Helko Werk'in hikayesi, şu anda Wuppertal şehrinin bir parçası olan Almanya'nın Cronenberg köyünde başladı. 1844'te August Helsper, Helsper Alet Fabrikası'nda kurdu ve bölge için balta üretmeye başladı. Fabrika altmış yıldan fazla bir süre bu yerde kaldı ve operasyon daha sıkı bir şekilde yerleştikçe, ürün yelpazesi, büyüyen kahve ve muz tarlaları için çapalar ve ekiciler dahil olmak üzere diğer ormancılık ve tarım araçlarını kapsayacak şekilde büyüdü.

Helsper ailesi, Kotthaus ailesiyle bir ortaklık kurarak yirminci yüzyılın geri kalanında katlanarak büyümeye zemin hazırladı ve şirkete şu anki adını verdi: Helko (Helsper ve Kotthaus'un birleşimi). Bugün, Helko Werk, birinci sınıf birinci sınıf el yapımı balta üreticisi olarak geniş çapta tanınmaktadır. Halen Avrupa'da faaliyet gösteren en eski balta üreticilerinden biridir. İhtiyacınıza en uygun Helko Werk ürünleri, ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor!

Çelik Kadar Kuvvetli Halko Werk Ürünleri

Helko baltalar, yarma takozları, ormancılık aletleri ve yedek parçalardan oluşan ürün grubuyla fonksiyonel parçalar sunuyor. Helko Werk ürünleri, sıkı Alman standartlarına göre üretilir. Kenar sertliklerinden balta kafalarına özel işlemler uygulanır. Çelikte çatlamaları önlemek için üretim işlemi sırasında, balta kafaları yaklaşık 400°C'ye ısıtılmadan önce bir yağ banyosunda sertleştirilir ve soğutulur. Bu, sertleştikten sonra çeliğin yüzeyindeki gerilimi azaltır ve doğru sertlik seviyesini sağlar. Su banyosunda soğutulan birçok eksenin aksine, malzemede küçük çatlakları önlemek için Helko aletleri ılık yağda soğutulur. Daha sonra, taşlama ve boyama öncesi yüzeydeki yağ kalıntılarını gidermek için aletler kumlanır.

Siz de en sağlam ve kaliteli Helko Werk ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden inceleyebilir, ömürlük ve indirimli Helko Werk ürünlerini kolaylıkla online satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.