İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Herbal Essences ÇiçekSepeti’nde!

Doğadan ilham alınarak tasarlanan ürünleriyle tanınan Herbal Essences İngiltere’nin önde gelen saç bakım markalarından biridir. Markanın şampuan ve saç bakım ürünleri %90 oranında doğal içeriklidir. Farklı saç tiplerine özel olarak formüle edilen Herbal Essences ürünleri eşsiz kokularıyla da beğeni kazanır. Şampuan, saç kremi ve bakım yağından oluşan Herbal Essences ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Doğal İçerikli Herbal Essences Ürünleri

Herbal Essences ürünleri doğadan ilham alınarak üretilir. Saç bakımında bitkisel içerikli ürünleri kullanmayı tercih ediyorsanız markanın ürünleri size uygun olabilir. Herbal Essences ürünlerinin içeriğinde paraben, parafin, renklendirici ve sülfat bulunmaz. Saçlarınızı nazikçe temizler ve ferah bir koku verir. Saçlarınızın yumuşamasına ve nem dengesini korumasına da yardımcı olur. Hindistan cevizi, nane, argan yağı ve greyfurt gibi bitkisel ürünlerle zenginleştirilen bir içeriğe sahip olan Herbal Essences çeşitlerini keyifle kullanabilirsiniz.

Herbal Essences özellikleri bakımından farklı saç tiplerine uygun seçeneklere sahiptir. Yağlı, kuru, yıpranmış saçlara özel şampuan ve bakım kremlerinden ihtiyacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Aloe vera, bambu özleri, çarkıfelek meyvesi ve pirinç içeren ürünlerle saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Herbal Essence fiyat aralıklarını ve ürün detaylarını inceleyerek saçınıza uygun olanları kolayca belirleyebilirsiniz.

Herbal Essences Saç Bakım Ürünleri Fiyatları

Herbal Essences kullananlar doğal içerikli ürünlerle saç bakımı yapmanın tadını çıkarabilirler. Hoş kokulu şampuanlarla gün boyu ferahlık hissi elde edebilirsiniz. Saç tipinize uygun Herbal Essences ürünlerini düzenli olarak kullanabilirsiniz. Şampuanlar yoğun köpük sağlayarak saç ve saç derisini derinlemesine temizlemenize yardımcı olur. Saç tellerinin nemini korumasını isterseniz şampuanları saç kremleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Herbal Essences fiyat aralıkları ürün içeriğine göre belirlenir. Her bütçeye uygun fiyatlarla sunulan Herbal Essences ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Sülfatsız içeriği saçların yıpranmasına engel olur. Farklı saç tiplerine uygun şampuan, bakım kremi ve besleyici yağ çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Herbal Essences indirim fırsatlarından faydalanarak doğal içerikli saç bakım ürünlerine sahip olabilirsiniz. Hoş kokulu Herbal Essences markalı şampuan ve saç kremi çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.