Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün OGİ tarafından gönderilecektir.
Bu satıcının ürünlerinde geçerli 350,00 TL Üzeri Kargo Bedava
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
| RAM Kapasitesi | : 6 GB |
| Dahili Hafıza | : 128 GB |
| Batarya Kapasitesi | : 5000 mAh |
| Ekran Boyutu | : 6.79 inç |
| Ekran Yenileme Hızı | : 60 Hz |
| Ekran Teknolojisi | : IPS LCD |
| Çıkış Yılı | : 2024 |
| Ekran Gövde Oranı | : 84.58% |
| Dokunmatik | : |
| Çerçevesiz | : |
| Arka Kamera Sayısı | : 3 Kameralı |
| Arka Kamera | : 48 MP |
| İkinci Arka Kamera | : 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera | : 0.08 MP |
| Ön Kamera | : 16 MP |
| Ekran İçinde Ön Kamera | : |
| İşletim Sistemi | : Android |
| İşlemci (CPU) | : Cortex A75 |
| İşlemci Hızı | : 2.0 GHz |
| Çekirdek Sayısı | : 8 |
| Chipset | : Unisoc T616 |
| USB Türü | : USB Type-C |
| Çift Hatlı | : |
| Kulaklık Bağlantısı | : 3.5 mm |
| Hoparlör | : Stereo |
| Bluetooth | : |
| Bluetooth Versiyonu | : 5.0 |
| Wi-Fi | : |
| GPS | : |
| İvmeölçer | : |
| Jiroskop | : |
| Parmak İzi Okuyuculu | : |
| Mobil Erişim Teknolojisi | : 4G |
| Akıllı | : |

Kürşad erkal
KIRKLARELİ
17 Mart 2026
17 Mart 2026
Kürşad erkal
KIRKLARELİ