İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hills

Hayvanseverler birlikte yaşadıkları sevimli dostlarının sağlığına en az kendi sağlıkları kadar önem verir. Bu yüzden özellikle mama seçiminde titiz davranır, en iyi markayı seçmeye çalışırlar. Hills ürünleri ise bu seçim sürecinde her zaman bir adım önde durur. Besleyici mama içerikleri ve güvenilir üretim aşamaları sayesinde başarılı olan markanın tüm ürünlerine ÇiçekSepeti’yle ulaşmanız mümkün. ÇiçekSepeti’nin Hills kampanya fırsatlarından yararlanmak isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Köpeklere Özel İndirimli Hills Ürünleri

Hills, köpek mamalarını üretirken 1-6 yaş arasındaki yetişkinlere, 7 yaş üstündeki yaşlı köpeklere, yavrulara ve büyük ırklara özel farklı içerikler hazırlıyor. Bu sayede köpeğinizin ihtiyaç duyduğu vitaminlere sahip mamalar ortaya çıkıyor. Uygun fiyatlı Hills ürünleri arasında kuzu etli, ton balıklı ve tavuklu mamalar yer alıyor. 1 kg ve 2,5 kg gibi küçük mamaların yanı sıra 14 kg’lık ürünleri de sipariş verebilirsiniz. Köpeğiniz 7 yaşını aştıysa yaşlı köpekler için üretilen Hills Science Plan Mature mamasını tercih edebilirsiniz.

Kedi Mamaları İçin En Ekonomik Hills Fiyatları

Hills kedi mamalarını da yine onların yaş gruplarını dikkate alarak üretiyor. Paket büyüklükleri 1,5 kg, 3 kg ve 15 kg gibi farklı seçenekler içeriyor. Hills marka mamalar yüksek protein içerir ve kedilerin kas yapısını destekler. Sebze lifleri ise tüy topaklarını kontrol eder ve azalmasını sağlar. Tavuklu, sebzeli ya da ton balıklı mamalar arasından kedinize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Kedinizi kısırlaştırdıysanız ve 7 yaşından daha büyükse Hills Adult +7 Sterilised Kısırlaştırılmış kedi mamasını tercih ederek onun sağlığını koruyabilirsiniz.

Yeni Sezon Hills Ödül Mamaları ile Hayvanlar Daha Mutlu

Ödül mamaları hayvanların en sevdiği besinler arasında yer alır. Onları ödüllendirerek mutlu edebilir ve bu mutluluğu size gösterdikleri sevgiyle hissedebilirsiniz. Yaşlı köpekler için hazırlanan ödül mamaları iç organları destekleyen unsurlar içerir. Diş sorunları yaşayan köpekler içinse nane ve maydanoz barındıran ödül mamaları bulunur. Evcil hayvanınızın keyfini ikiye katlayacak tüm outlet Hills ürünleri ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti’nde. Türkiye’nin her yerinden online sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.