İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

251 ürün bulundu.

Hint Kınası

Geçmişten günümüze birçok ürün farklı amaçlarla kullanılmış, bazen popülerliği kaybedip unutulmuş bazen ise yeniden gündeme gelerek hayatın bir parçası olmuştur. Fakat bazı ürünler zamansızdır. Hint kınası da bu zamansız ürünlerden biri olarak öne çıkar. Kına gecelerinin vazgeçilmez bir parçası olan Hint kınası, farklı renk seçenekleri sunan bir üründür. Saç boyası olarak kullanılabilir ve saçlara doğal bir renk ile parlaklık verir. Ayrıca geçici dövme yaptırmak isteyenler için en ideal yöntemdir. Hint kınasından şablonlar aracılığıyla kendiniz dövme yapabilirsiniz. İçeriğinde kimyasal maddeler olmadığından oldukça sağlıklı olan ve bedene herhangi bir zararı bulunmayan Hint kınası, farklı markalarca üretilerek piyasaya sürülür. Saç boyası, kına gecesi eğlencesi veya dövme için Hint kınası ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanları Sunan Hint Kınası

Doğal malzemelerden üretilen Hint kınasının, toz halinde ve krem kıvamında satılan çeşitleri vardır. Toz veya krem şeklinde olanları ayıran temel özellik, kullanım alanlarının farklı olmasıdır. Bu nedenle Hint kınasını ne için kullanacağınıza karar verdikten sonra ürünü sipariş etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

 • Tüp ve koni şeklinde olmak üzere iki şekilde satılan kıvamlı Hint kınası, dövme yapımında kullanılır. Krem kıvamında olan kına, deride kalıcı bir etki bırakmaz. Zamanla vücudunuzdan akıp gider. Dövme yapımında en çok tercih edilen renk, siyah Hint kınasıdır. Siyah Hint kınası, vücudumuzun her bölgesinde kullanılabilir. 

 • Siyah, kızıl, beyaz ve kahverengi renklerde sunulan Hint kınası, saç boyası olarak kullanılır. Saç boyası olarak özel hazırlanan bu ürünleri seçerken ten renginize ve geçmek istediğiniz saç rengine dikkat etmeniz gerekir. Tamamen doğal olan Hint kınası, saçınıza zarar vermez ve doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca besleyici ve onarıcı bir etkisi vardır.

 • Saç boyası olarak kullanacağınız Hint kınasını saç uzunluğuna göre almanız gerekir. Saçınız uzunsa bir yerine iki paket kullanmanız daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlar. Hint kınasını bir kaba döküp üzerine limon suyu ve badem yağı ekleyerek daha verimli hale getirebilirsiniz. Bu sayede saçlarınız daha canlı ve parlak görünür.

 • Saç boyası veya dövme yaparken eldiven kullanmanız oldukça önemlidir. Elinize bulaşan Hint kınası iz bırakacağı için eldiven ellerinizin kına olmasının önüne geçer.

 • Kına gecelerinde de oldukça fazla tercih edilen Hint kınası, farklı konseptlerle ele yakılan kınaların renklerini değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca kına gecesinin konseptine göre hatıra olarak herkese o geceyi anımsatacak bir dövme seçerek güzel bir iz bırakabilirsiniz.

 • Hint kınası fiyatları, marka ve ürünün kalitesine göre değişkenlik gösterir. Hint kınasını dövme olarak kullanacaksanız şablonu ile beraber satılan setleri tercih etmeniz daha ekonomik olacaktır.

Hint Kınasının Faydaları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanımı oldukça kolay olan Hint kınası, saçlar ve beden üzerinde farklı etkileri olan bir üründür. 

 • Geçici dövme yapımında kullanıldığında hiçbir yan etki bırakmadan zamanla yok olur. Bu sayede dilediğiniz zaman dövme şeklini değiştirebilir, farklı tasarımlar tercih edebilirsiniz. Ayrıca saç boyası olarak kullanıldığında hazır saç boyalarının birçoğunun aksine kimyasal içermez.

 • Doğal bir renklendirici olan Hint kınası, saçlarınıza herhangi bir zarar vermez. Renk seçeneği olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kızıl, siyah, kestane, beyaz gibi popüler renkleri tercih ederek saçlarınızdaki değişimi doğal yollardan gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hint kınası antibakteriyel özellikte olması sayesinde saç derinizin yenilenmesine yardımcı olur. Ayrıca kepek oluşumunu engeller.

 • Saç boyaları kimyasal maddeler içerdiğinden saçınızı çok sık boyamanız, saçlarınızı yıpratır. Fakat Hint kınası, saçlarınızı yıpratmadan boyamanıza yardımcı olur. Saçlara hacim ve parlak görünüm kazandırır.

 • Hint kınası kullanırken eldiven ile uygulamanız daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlar. 

 • Dövme için kullanırken şablonlar ve farklı renkler size birçok seçenek sunar. Yaptırmak istediğiniz dövmenin boyutuna göre büyük veya küçük paketli kınaları satın alabilirsiniz.

Kaliteli, doğal ve farklı renklerdeki Hint kınası ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, indirimli fiyatlar ve hızlı gönderim avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz. 

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.