İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HiPP Ürünleri

Yaşamınızdaki en değerli varlığınız olan bebeğiniz için, 64 yıldır geliştirdikleri ürünlerle HiPP markası; dünyanın en büyük organik ham madde işleyicilerinden biri. Doğa ile uyum içinde ürettikleri kaliteli ürünler, HiPP markasının felsefesini yansıtıyor. Hassas bakış açısıyla ve üstün teknolojilerle, doğaya saygılı ve bebekler için en doğal ürünleri üreten HiPP markası, ÇiçekSepeti’nde!

Organik tarım yaparak bebeğinizin ihtiyacı olan devam sütü, meyve ve sebze püreleri, tatlılar ve ekmekler üreten HiPP markası; aynı zamanda anneler için geliştirdikleri emziren anne çayı ve hamilelik dönemlerinde kullanabilecekleri ürünleri de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca marka; bebek beslenmesi dışında bebek cildi konusunda da ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Nemlendiriciler, ıslak mendiller gibi farklı ürün çeşitlerine de sahip HiPP ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

HiPP Kalitesi

Bebeğiniz için her zaman en iyisini ve en kalitelisini tercih ettiğinizi biliyoruz. HiPP markası da en az sizin kadar bebeğinizi düşünüyor ve ürünlerini geliştirirken organik ham madde kullanıyor. Sebze ve meyveler doğal yollarla yetiştiriliyor ve gıda ürünlerinde kullanılıyor. Organik tarım ile ürettikleri ürünler ile HiPP kalitesi, herkesin takdirini kazanıyor. Bebek sütü ve devam sütlerinde de doğal ve organik üretim yapan HiPP, özellikle Organik Combiotic Devam Sütü ile çok tercih ediliyor. Tamamen organik olarak üretilen HiPP Organik Combiotic Devam Sütü, doğal sütten gelen protein bileşenlerini de içeriyor. Bu devam sütünü ve diğer HiPP ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Kaliteli ürünleriyle HiPP, diğer markalardan farklı olarak Organik Mühre sahip. Ürünlerin her aşamasında detaylı kontrol ve iyileştirme çabaları sonucu ortaya çıkardıkları Organik Mühür, ebeveynlerin HiPP markasına güvenmesinde ve tercih etmesinde çok etkili. Tüm ürün ailesiyle HiPP, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! HiPP ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.