Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hırdavat

Yaşadığınız evlerde ya da kullandığınız ofislerde zaman içinde tadilatlar ve yenilikler yapmanız gerekir. Bazen sırf mekanı rahatlatmak ya da görüntüsünü değiştirmek için bile ufak tefek dokunuşlar yapmanız mümkün. Bu değişiklikler esnasında kullanacağınız malzemeleri ÇiçekSepeti’nin bol çeşit, renk ve kullanım alanı ile sunduğu nitelikli hırdavat ürünleri arasından seçebilir, ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi sayesinde hiç aklınızda olmayan yeniliklere de girişebilir ve mekanınızı daha çarpıcı ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü hemen sipariş vererek hızlı teslimat sürecinden de yararlanabilirsiniz.

Işıltılı Banyolar ve Pratik Mutfaklar İçin Fonksiyonel Malzemeler

Son yıllarda modern mutfakların vazgeçilmez bir parçası haline gelen oynar başlıklı bataryalar sayısız çeşitle ÇiçekSepeti’nde mevcut. Renkli ve minimal tasarımlardan hoşlananlar için, Xolo markasının oynar başlıklı bir şekilde hazırladığı ve spiral üzerine renkli uygulama ile sunduğu zarif bataryası bulunuyor. Dilerseniz mutfak bataryanızı değiştirmeye gerek duymadan da hareketli ekstra bir başlığa sahip olabilirsiniz. Bu tarz ürünler duvara monte ediliyor ve musluk ağzına eklenen bir aparat sayesinde kolayca kullanılabiliyor. Dayanıklı hortuma bağlı olan duş başlığı lavabo çevresinde pratik bir kullanım alanı yaratıyor. Benzer kolaylıklara banyo alanlarınızda da sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde zengin içerikli duş setleri ve tek başına sipariş verebileceğiniz duş malzemeleri bulunuyor. Bunların yanı sıra su sızıntılarını önlemek için ihtiyaç duyacağınız kenar bantları gibi işlevsel malzemeleri de ÇiçekSepet’nin uygun fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

Tadilat İşlerine Hız Katan Hırdavat Ürünleri

Yenileme ve tadilat işleri için kullanacağınız tüm el aletleri, yedek parçalar, yapıştırıcı ya da kapatıcı özellik taşıyan sağlam malzemeler ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti’nde mevcut. Selsil’in 280 gramlık silikon ve silikon tabancası içeren set ürünü yapıştırma işleriniz için son derece ekonomik bir seçenek. Çok amaçlı WD-40 pas sökücü ise yıpranmış ve oksitlenmiş yüzeyleri yumuşatmak ya da sertleşmiş vida ve somunları kolayca açmak için oldukça ideal. Göz alıcı fayanslara son dokunuşu yaparken kullanabileceğiniz, Deluxed Buow markasının silikon çekme aparatı ile derz işlerinizi hatırı sayılır ölçüde hızlandırabilirsiniz. Mıknatıslarla desteklenmiş olan el bilekliği, tüm çivi, vida ve matkap uçlarını çalışma esnasında bir arada tutmanızı sağlar. Vidaların sürekli avucunuzdan düşüp kaybolma sorunu bu sayede ortadan kalkar ve tadilat işleri ekstra bir hız kazanır.

Ekipman Güvenliğini Sağlayan Ürünler

Tamiratlarınızda kullandığınız malzemelerin bakımını yapmak ve onları bir arada tutmak için gereken ürünleri de ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. 3 litreden 16 litreye kadar farklı kapasitelerde üretilmiş olan takım çantaları sayesinde tamiratlarda kullanılan tüm ekipmanı taşımak ve muhafaza etmek çok daha kolay. Ekipman parçalarını özenle hazırlanmış çeşitli büyüklükteki bölmelere yerleştirebilirsiniz ve ihtiyaç duyduğunuz parçaları her aradığınızda kolayca bulabilirsiniz. Yıpranan al aletlerini tamir etmek, zamanla aşınan uçlarını bilemek ya da gerekli parçaları değiştirmek için kullanacağınız aparatları da ÇiçekSepeti’nden satın alarak takım çantanıza eklemeniz mümkün. Bütün bu ürünlerin yanı sıra metal aletleriniz yıpranmasını önlemek için kullanabileceğiniz pas önleyicileri de alet çantasına ekleyebilir ve ekipman güvenliğini en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti sizin güvenliğinize de büyük önem veriyor ve ürün yelpazesine koruyucu ekipmanlar ekliyor. Başınızı darbelere karşı koruyan baretler, farklı kalınlıklara sahip olan iş eldivenleri, gözlükler ve tulumlar ÇiçekSepeti’nin hırdavat bölümünde yer alıyor. Temiz, hızlı ve güvenli tamiratlar için ihtiyacınız olan ne varsa ÇiçekSepeti güvencesi ile sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun ekonomik fiyatlardan, güvenli ödeme yöntemlerinden ve hızlı teslimat hizmetinden faydalanabilirsiniz.