İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hiremco ÇiçekSepeti'nde!

Dijital uydu alıcısı modelleri, tüm yerli ve yabancı kanalları takip etmenize yardımcı oluyor. Bu fonksiyonla birlikte bir dizi eğlenceli özellikle donatılan Hiremco ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Uygun fiyatlı Hiremco ürünleri için bu sayfayı inceleyebilir, televizyon deneyiminizi daha keyifli hale getirecek modellerden seçtiğinizi ÇiçekSepeti ile hemen satın alabilirsiniz.

Hiremco Uydu Alıcısı Seçenekleri

Hiremco markası kullanıcılara standart uydu alıcı cihazlardan Android tabanlı olanlara kadar birçok seçenek sunuyor. Tüm cihazlar HDMI bağlantısıyla LED ve LCD TV’lere, AV bağlantısı ile de tüplü televizyonlara uyum sağlıyor. Modellerin özellikleri, kanal kapasiteleri ve hafızalarına göre farklılık gösteriyor. Hiremco fiyatları da bu farklılıklara göre değişiyor. İndirimli Hiremco ürünleri sayesinde her bütçeye uygun alternatifi bulmak kolay oluyor. Ürünlerin hepsinde TKGS desteği bulunuyor. Bu sayede dönem dönem gelen Türksat güncellemelerini cihazlar otomatik olarak alıyor.

Hiremco İmpala, Android 9.0 işletim sistemi sayesinde hem LED hem de tüplü televizyonları akıllı hale getiriyor. 4K görüntü çözünürlüğünü desteklediği için LED televizyonunuzdan canlı ve parlak görüntüleri takip etmenize yardımcı oluyor. Dahili Wi-Fi bağlantı sistemi sayesinde televizyonunuzun ekranına Netflix, YouTube gibi dijital platformların hepsini yansıtıyor. Aynı zamanda Wi-Fi bağlantısını aktif ettiğinizde açılan kullanıcı arayüzü ile Android cihazlardaki tüm uygulamaları televizyonunuzun ekranına yüklemenizi sağlıyor. Cihazın 2GB RAM kapasitesi, bu işlemler sırasında donma ve takılma gibi olumsuz durumları engelliyor. Bu nitelikleriyle ürün, standart uydu alıcısı modellerinden çok daha fazlasını sunuyor. Hiremco kampanya ve indirimleri sayesinde bu cihaza hesaplı fiyatlarla erişmeniz mümkün oluyor. Sizler de bu sayfada bu ürünün ve çok daha fazlasının tüm özelliklerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sayfa üzerinde, markanın uydu alıcı cihazlarına uygun olan tüm kumandaları da bulabilirsiniz.

Hiremco ürünlerini inceleyerek kaliteli ve avantajlı seçeneklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü ÇiçekSepeti’nde hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.