Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hobi Film

Herkesin mutlaka çok sevdiği ve ilham aldığı bir film bulunur. Sevdiğiniz filme dair üretilen posterler, figürler ve benzeri hobi film ürünleri mutlaka evinizde bulundurmak isteyeceğiniz dekoratif parçalar arasında yer alır. Yerli ve yabancı birçok filme ait hobi film ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bularak koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

İkonik Hobi Film Afişleri İle Duvarlarınızı Renklendirin

Sevdiğiniz filmlerin unutulmaz afişleriyle odanızın, salonunuzun ya da iş yerinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Farklı ebat ve boylarda üretilen film posterleri, kaliteli kağıdı ve baskısıyla uzun süre solmadan ya da yıpranmadan duvarlarınızda yer almaya devam eder. Daha dayanıklı ve alışılmışın dışında bir model arıyorsanız ahşap ya da metal posterleri duvarlarınız için seçebilirsiniz. Yerli ya da yabancı birçok filmin afişlerini hobi film ürünleri arasında bulabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü posterler, afişlerdeki her türlü ayrıntıyı net bir şekilde görmenizi sağlar. Katlanma izi olmaması için rulo halinde gönderilen posterleri isterseniz çerçeveleterek duvarınıza asabilir ve evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Sadece film afişleri değil, filmlerin unutulmaz karelerinin ve repliklerinin bulunduğu posterleri de duvarınıza asmak için tercih edebilirsiniz.

Sevdiğiniz Karakterlerin Figürlerinden Oluşan Hobi Film Ürünlerine Evinizde Yer Açın

Favori filminizle ilgili ürünler toplamaktan hoşlanıyorsanız figürler ve oyuncaklar mutlaka koleksiyonunuza eklemeniz gereken parçalar arasında yer alır. Filmde bulunan karakterlerle görünüm açısından birebir aynı özellikte tasarlanan figürleri satın alarak filmin kadrosunu tamamlayabilirsiniz. Hobi film ürünleri arasında bulunan figürlerin sabit olanları gibi uzuvları hareket ettirilebilen modellerini de bulabilirsiniz. Figürler gibi hobi film oyuncakları da hobi film ürünlerinin olmazsa olmazlarındandır. Özellikle çizgi film karakterlerinin yumuşak peluş oyuncakları, hem yetişkinler hem de çocuklar için renkli ve eğlenceli bir seçenektir.

Cazip Fiyat Seçenekleriyle Hobi Film Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Poster ve figürler dışında kumbaralar, anahtarlıklar ve kupalar gibi birçok seçeneği hobi film ürünleri arasında bulabilirsiniz. Hobi film ürünleri fiyatları satın almayı düşündüğünüz eşyanın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Beğendiğiniz hobi film ürünlerine hesaplı fiyatlarla sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birkaç tıkla güvenli ve kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlamanın keyfini yaşayabilirsiniz.