Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hometech ÇiçekSepeti’nde!

Türkiye’nin önde gelen yerli teknoloji markası Hometech, 2004 yılında, otuz yılı aşkın geçmişe sahip ve uluslararası birçok markanın distribütörlüğünü yapan Aral A.Ş.’nin bünyesinde kuruldu.

Elektroniğe dair tüm ihtiyaçlarınızı kampanyalı Hometech ürünleriyle tamamlamak için ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz!

Hometech ile Herkes İçin Teknoloji

2012 yılında ilk Android tabletini tanıtarak tablet bilgisayarın Türkiye’de yaygınlaşmasına destek olan Hometech, 2014 yılında Intel ve Microsoft ile işbirliğine imza attı ve kısa sürede Intel ve Microsoft’un en önemli iş ortaklarından bir tanesi haline geldi. Bugün dünyanın en büyük markaları ile aynı fabrikalarda üretilen Hometech ürünlerinde Microsoft ve Intel teknolojileri kullanılıyor. Hometech bugün ev kullanıcılarından KOBİ’lere geniş bir kullanıcı grubuna hitap ederken, dizüstü bilgisayar, mini PC, tablet ve 2’si bir arada ürünleriyle piyasada yer alıyor. Özellikle Hometech bilgisayar ve tabletler, standart bir kullanıcının yüksek performansı almasını sağlayan modern ürünler olarak öne çıkıyor. Modern, şık tasarımlı, metal kasalı, sağlam ve hafif Hometech ürünleri, tüm uygulamaları kullanabileceğiniz ve internet uygulamalarında optimum performans sağlayan güçlü işletim sistemleri sayesinde tüm işlerinizi halledebilmenizi sağlıyor.

Özellikle KOBİ’ler, elektronik ihtiyaçlarını hesaplı bir şekilde tamamlamak isteyen şirketler, öğrenciler ve öğretmenler, ev kullanıcıları için ideal ürünleriyle Hometech, hayatı kolaylaştırırken kaliteyi ulaşılabilir kılacak fiyatları, ÇiçekSepeti’ne özel indirim ve kampanyalarla elektronik ürünlerden alacağınız faydayı en üst seviyeye taşıyacak.

Siz de seçtiğiniz Hometech ürünlerini sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlamak, birkaç basit adımla kapınıza teslim edilecek şekilde siparişinizi oluşturmak ve fırsatları yakalamak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, alışverişinize başlayabilirsiniz.