İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HTC

Yenilikçi ürünleri ile rahat kullanım ve ileri seviye donanıma sahip cihazlar tasarlayan HTC, profesyonel kullanıcı deneyimi sunan gelişmiş ürünleri ile ÇiçekSepeti’nde sizler için bekliyor!

Uygun fiyatlı ve kaliteli elektronik ürünleri ile kullanıcılarının taleplerine karşılık veren cihazlar geliştiren HTC markası, birçok aksesuar ve tamamlayıcı parça alternatifleri ile ÇiçekSepeti’nde bir araya getirildi. Siz de indirimli HTC ürünleri içerisinden dilediğinizi seçebilir, outlet ve yeni sezon HTC ürünlerini dilediğiniz her an online alışveriş avantajı ile satın alabilirsiniz.

Fark Yaratan HTC Ürünleri

Kullanıcılarına etkili ses, görüntü ve performans sunan HTC markası, dayanıklı cihazları ile kendini piyasaya tanıttı. Dikkat çeken işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan HTC markası, farklı bütçelere hitap edebilen ürün alternatifleri ile kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. HTC fiyatları, satın almak istediğiniz ürünün modeline ve özelliklerine göre değişebiliyor. HTC ürünleri içerisinden yüksek performanslı ve zarif görünümlü tasarımları ile sıkça tercih edilen ürünleri inceleyebilir, tüm ihtiyacınızı karşılayabilecek seçenekleri bulabilirsiniz.

ÇiçekSepeti.com’un HTC sayfasında bulunan ürünler içerisinden yeni satın alacağınız veya daha önceden satın almış olduğunuz birçok cihaz için yedek parçaları ve tamamlayıcı ürünleri bulabilir, kampanyalı HTC ürünlerini inceleyerek satın alabileceğiniz çeşitli cihaz koruyucu ekran ve kılıf modellerini satın alabilirsiniz.

Siz de hemen şimdi ÇiçekSepeti’nden kolayca alışverişinizi gerçekleştirebilir, kapınıza teslim edilen ürünler ile cihazlarınızı kendinize özel hale getirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.