İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Humana ÇiçekSepeti’nde!

Humana, 60 yılı aşkın deneyimi ve bilimsel araştırmalara dayanan uzmanlığıyla emziren anneler için anne sütünü artırmaya yardımcı olan çaylar, bebekler için ise mamalar ile devam sütleri üretiyor. Bebeklerin dönemsel gelişim ihtiyaçlarına uygun mama formülleri ile doğdukları ilk andan itibaren yanlarında olan Humana, farklı lezzet ve içeriklere sahip mama çeşitleri ile bebeklerin damak zevklerine uygun zengin bir ürün yelpazesinde anne ve bebeklerle buluşturuluyor.

Sağlıklı bir beslenme dönemi için ihtiyaç duyduğunuz tüm vitamin, mineral ve proteinleri en ideal miktarlarda karşılamak üzere tasarlanan Humana mama ve anne sütünü artırıcı çay çeşitleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Humana ile Mutlu Anne ve Bebekler

Altıncı aydan itibaren bebeğinize güvenle verebileceğiniz Humana devam sütü modelleri, GDO içermeyen özel formülü sayesinde bebeğinizin güvenle beslenmesine katkıda bulunuyor. Hassas işleme teknolojisi ve 600'den fazla kontrolden geçerek size ulaşan Humana devam sütü çeşitleri, kolay kullanım imkanı sağlayan ambalaj tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Farklı lezzetlerle tatlandırılmış Humana mama çeşitleri, bebeklerin çok seveceği tatlar ve ideal laktoz seviyesi ile sağlıklı bir beslenme desteği sunuyor. Kristal şeker ilave edilmeden üretilen Humana mamalar, dengeli bir karbonhidrat desteği sağlıyor.

Bebekler için birbirinden lezzetli ve yararlı mamalar tasarlayan Humana, annelerin süt verimini artıran özel formüllü çay seçenekleri sunuyor. Humana emzirme çayları, granül yapısındaki formülü ile kolayca hazırlanıyor. Sıcak, soğuk ya da ılık olarak tüketebileceğiniz Humana emzirme çayları, tavsiye edilen saklama koşullarına uyulduğunda son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyor. Teneke kutu formunda satışa sunulan Humana bitki çayları, suni aromalar, renklendirici ve koruyucu maddeler içermiyor. Anne sütünün artırımını destekleyen bitki çaylarının yanı sıra bebeklerin daha rahat uykuya geçişini sağlayan rahatlatıcı çay modelleri de Humana ürün gamında yer alıyor.

Üretim yönteminden ve içeriğinden ambalajına, anne ve bebekleri düşünen Humana, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında, hem de online alışverişe özel indirim ve kampanyalarla! Siz de ÇiçekSepeti’ni hemen ziyaret ederek alışverişinizi avantajlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.