İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hünnap ÇiçekSepeti'nde!

2003 yılında üretime başlayan, Anadolu’nun geleneksel lezzetlerini en doğal şekilde hazırlayan ve sunan Hünnap markası; %100 doğal, vitaminler ve mineraller açısından zengin olan besleyici ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Keçi sütlü bebe bisküvisi, keçiboynuzu özü, keçi sütlü gevrek, rezeneli anne bebek çayı, çörek otu yağı gibi birçok besleyici ve doğal içerikli ürün geliştiren Hünnap markası; bu ürünleri ile Anadolu’nun şifalı tat geleneğini sürdürmeyi hedefliyor. Siz de uygun fiyatlı Hünnap ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Doğal İçerikli Hünnap Ürünleri

Doğal içerikli ürünlerinin arkasında, yüksek teknoloji ve büyük bir özen olan Hünnap markası, ürünleri sayesinde doğayla yeniden buluşmanızı sağlıyor. Özellikle ebeveynlerin tercihlerini belirleyen markalar arasında yer alan Hünnap, bebeklere ve çocuklara özgü ürünleriyle de dikkat çekiyor. Hünnap Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi ve Hünnap Keçi Sütlü Good Cops Kakaolu Vitaminli Gevrek, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden. İndirimli Hünnap ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Hünnap marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Hünnap ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Sizi daha sağlıklı ve daha mutlu kılan Hünnap markasının doğal ürünleriyle, ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla tanışabilirsiniz. Siz de Hünnap ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Hünnap ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.