Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Husky

Outdoor spor ve etkinlikler için kaliteli ürünleri ile tanınan bir Çek markası olan Husky, geniş ürün yelpazesi ile ÇiçekSepeti’nde sizleri karşılıyor. Doğada gerçekleştirilen ekstrem faaliyetlerde güveni ve konforu sizlere sunan Husky ürünleri ile zor koşulların üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde sizlere sunulan yeni sezon Husky ürünleri içerisinde doğada her mevsim kalabileceğiniz çadırlar, oldukça düşük sıcaklıklarda sizleri koruyacak tulumlar ve birçok outdoor ekipman yer alıyor.

Doğada Keyifli Vakitler İçin Husky Ürünleri

Outdoor faaliyetlerin pek çoğunda kullanım alanı bulan ürünler içerisinde çadır, tulum ve mat çeşitleri bulunuyor. Husky uzun yıllara dayanan tecrübesi ile her mevsim ihtiyacınızı karşılayabilecek temel ekipmanlar ile sizleri karşılıyor. İki kişiden sekiz kişiye dek farklı kapasitelere sahip çadırlar içerisinden genel kullanıma uygun Husky Bizam 2 kişilik çadır modeline ÇiçekSepeti’yle sahip olabilirsiniz! Farklı mevsimlerde kullanılabilecek tulumlar içerisinde ise -26 derece gibi düşük ısılarda dahi sizleri koruyacak ürünler bulabilmeniz mümkün. Ürünlerin sunduğu avantajlar ve üretimde kullanılan malzemelere göre Husky fiyatları değişiklik gösterebilir.

Yeni Sezon Outdoor Husky Ürünleri ile Doğaya Hazırlık

Yürüyüş, kamp veya farklı outdoor faaliyetlerde kullanabileceğiniz Husky polarlar ile olumsuz hava koşullarına karşı korunabilirsiniz. Outdoor ürünlerin kalitesini belirleyen ileri teknolojileri bünyesinde barındıran uygun fiyatlı Husky ürünleri sağlam kumaşları, termo dolgu malzemeleri ve su geçirmezlik sağlayan özellikleri ile her koşulda sizlere avantaj sağlıyor. Husky kampanya fırsatları içerisinden doğada ihtiyacınız olan her ekipmana ÇiçekSepeti ile ulaşmak çok kolay!

ÇiçekSepeti Ayrıcalığıyla Husky Kampanya Ürünleri

Doğada sevdiklerinizle geçirdiğiniz vakitleri konforlu kılan ve olumsuz koşullarda dahi sizlere verdiği güvenle içinizi rahatlatan indirimli Husky ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Yağmurlu ve karlı havalarda sorunsuzca barınmanızı sağlayan çadırları, zeminden gelecek soğuğu engelleyen matları, vücut ısınızı dengeleyerek rahat bir biçimde uyumanızı sağlayan tulumları ile yeni sezon ve outlet Husky ürünleri ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı fırsatlarıyla sizleri karşılıyor.