Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Doğayı Evinize Taşıyan İç Mekan Bitkileri

Farklı tasarımlar ile dekoratif saksılar içerisinde hazırlanarak ev ve iş yerlerinize doğanın tüm neşesini getiren iç mekan bitkileri, ÇiçekSepeti’nin özel koleksiyonunda sizler için bir araya getirildi!

ÇiçekSepeti’nin indirimli saksı çiçekleri, çiçekli veya çiçeksiz iç mekan bitkisi alternatifleri ile uzun ömürlü çiçekler bakmak veya hediye etmek isteyenlerin beğenilerini sunuluyor.

Çiçekli ve Çiçeksiz İç Mekan Bitkileri ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın

İç mekan bitkileri, ev veya ofis ortamlarını tamamlayan dekorasyon unsurları olmanın yanında, kapalı alanların doğaya açılan bir kapısı olarak da kabul edilebilirler. Uzun ömürlü çiçekler göndererek hediyenizin sevdikleriniz ile birlikte büyümesini istediğiniz anlarda ya da evinize doğayı davet etmek istediğiniz zamanlarda iç mekan bitki çeşitleri içerisinden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Modası hiç geçmeyen deve tabanı bitkisi, klasik ev bitkilerinden Dracena Marginata, Dracena Massengena, Aşk Merdiveni, Schefflera Bitkisi, Kraton ve Difenbahya gibi bitkiler, en çok tercih edilen salon bitkileri arasında yer alıyor. Bunlara ek olarak iç mekanlara egzotik bir hava katan Yucca ve kaktüs, salon sarmaşığı olarak da bilinen Patos gibi bitkiler de çeşitli dekorasyon unsurları olarak ev ve ofislerde kendilerine yer buluyor.

Canlı çiçekleri ile ortamın enerjisini yükselten Antoryum, kırmızı renginin tüm coşkusunu yansıtırken son zamanların en popüler iç mekan bitkilerinden biri olan para ağacı Pachira özellikle yeni iş kuranlar için sıklıkla tercih edilen bir hediye iç mekan bitkisi olarak göze çarpıyor.

İç mekan bitkileri çok çeşitli olmaları sebebi ile her zevke hitap edebilen alternatifler sunuyor. Siz de bu alternatifleri değerlendirerel farklı tarzda döşenmiş mekanlarda tercih edilebilen uyumlu iç mekan bitkisi modelleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. Zarif ve dekoratif yaprakları ile Pilea, tüm dekorasyonlara uyum sağlayan şans bambusu, barış çiçeği Spatifilyum, kalın yaprakları ile güçlü bir görüntü sunan kauçuk bitkisi ve daha onlarca iç mekan bitkisi alternatifi, ÇiçekSepeti ile evlerinize geliyor.

Bakımı Kolay Salon Çiçekleri

Bazıları için her sabah kalkıp çiçekleri ile konuşmak günün başlangıcı için rutindir. Bazı kişiler ise evlerini çiçeklerle donatarak huzur bulmak ister ancak bitki bakımı konusunda yeterince zaman ayıramazlar. Bu kişiler için bakımı kolay iç mekan bitkileri tercih edilebilir. Az ilgi bekleyen iç mekan bitkileri içerisinde paşa kılıcı, kalanşo, kaktüs, barış çiçeği ve daha birçok bitki alternatifi bulunur. ÇiçekSepeti’nin iç mekan bitkileri koleksiyonu içerisinde yer alan zengin ürün yelpazesinden kendinize en uygun olan bitkiyi seçebilirsiniz.

İç mekan bitkisi fiyatları bitkinin türüne ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Bİnlerce iç mekan bitkisinin yer aldığı bu sayfa içerisinden hem zevkinize hem de bütçenize en uygun olan çiçek alternatifini bulabilmeniz mümkün. İç mekan bitkisi sipariş etmek ÇiçekSepeti ile çok kolay. Oturduğunuz yerden ev konforu ile alışverişin keyfini çıkarıp, dakikalar içerisinde çiçeğinizi seçerek satın alabilirsiniz.

İç mekan bitkisi göndermek istediğiniz her an cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarınızı kullanarak ÇiçekSepeti’nden siparişinizi verebilirsiniz. Çiçeğinizi dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdiklerinize hediye etmek için satın alabilir, ödemenizi çeşitli ödeme yöntemlerinden size en uygun olanı tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz. Çiçeklerinize özel mesaj kartları ekleyebilir, aynı gün teslim edilebilen çiçek alternatifleri içerisinden yapacağınız seçimlerde dilerseniz çiçeğinizin ileri bir tarihte gönderilmesi için tarih ve zaman aralığı belirleyebilirsiniz.