İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İçecek Hazırlama Ürünleri

İçecek hazırlama ürünleri, gündelik hayatın her anında keyifli içimleriyle yer alan soğuk ve sıcak içecekler için birbirinden özel seçeneklere sahiptir. Sevdiklerinizde sohbet ederken, sohbetinize eşlik eden çay ve kahveler için çeşitli demleme ürünleri, çay ve kahve makineleri ve semaver gibi birçok ürünü tercih edebilirsiniz. Kahve seven dostlarınız için özel kutulu kahve setleri, düşünülmüş hediye arayışına hitap eder. Kahvaltılarda çocuklarınıza sağlıklı meyve suları içirebilmek için meyve sıkacaklarını kullanarak lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz. İçecek hazırlama ürünleri modern ve otantik tasarımlarda binlerce seçenekle ÇiçekSepeti’nde!

Sohbetleri Isıtan Sıcak İçecekler İçin İçecek Hazırlama Ürünleri

Hem kahvaltıların hem de misafirliklerin vazgeçilmez içeceklerinden biri olan çay, her eve uygun yüzlerce tasarım seçeneği barındıran çaydanlık ve demlik ürünleriyle keyifle hazırlanır. Farklı kapasitelerde seçeneklere sahip demlik ve su hazneleri kalabalık evlerin ihtiyacını karşılayacak çeşitliliğe sahiptir. Mutfağınıza hakim olan renklere uygun bir çaydanlık modeli bulabilmeniz de oldukça kolaydır. Çelik, porselen, emaye ve ısıya dayanıklı cam gibi birçok malzemeden üretilebilen çaydanlık modelleri, farklı desen ve motif ayrıntılarıyla zevkinize uygun bir ürün bulmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, su ısıtıcısı özelliği de taşıyan çay makinesi modellerini keyifli ve pratik bir çözüm için seçenekleriniz içinde bulundurabilirsiniz.

Sohbetlerin en çok tercih edilen içeceklerinden biri olan kahve için de birbirinden farklı içecek hazırlama ürünleri bulunur. Filtre kahve, Türk kahvesi, kapsüllü kahve ve espresso gibi birçok kahve çeşidi için özel olarak üretilen kahve makineleri ile tam tadında mükemmel kahveler hazırlayabilirsiniz. Dekoratif açıdan da mutfağınızda farklılık yaratacak olan kahve makineleri, her dekora uyum sağlayabilen özel tasarımlara sahiptir. Farklı türlerde kahve içmeyi sevenler için tercih edilebilecek tam otomatik kahve makinesi modelleri de farklı kahveleri tek bir makinede yapabilmenize olanak tanır. Manuel kullanıma sahip french press modelleri ise kahve ve bitki çayı hazırlamak için tercih edebileceğiniz ürünler içerisindedir. Bakır, metal, cam ve çömlek gibi malzemelerden üretilebilen cezve modelleri de kontrollü bir Türk kahvesi yapımı için fırsat yaratır.

Meyve Sıkacakları ile Sağlıklı İçecekler

Çocukların meyve tüketimini desteklemek ve sağlıklı içecekler içmesini sağlamak için meyve sıkacakları kullanabilirsiniz. Oldukça kısa sürede meyve suyu hazırlayabilen bu ürünler içerisinde her türlü meyveyi kullanabileceğiniz katı meyve sıkacakları çok yönlü bir kullanıma sahiptir. Yavaş sıkım meyve sıkacakları ise meyve ve posası içerisinde bulunan yararlı içerikleri tüketebilmenizi sağlar. Meyve sıkma makineleri, posa ve meyve suyu çıkışı barındıran seçenekler de bulundurur. Posa çıkışı sayesinde makine temizliği çok daha kolay olurken aynı zamanda çok daha akışkan meyve suları içebilirsiniz.

Meyve suyu denince akla ilk gelen meyveler narenciyelerdir. Portakal, greyfurt ve mandalina gibi narenciyeler için kullanabileceğiniz meyve sıkacağı makineleri sayesinde kısa sürede birçok kişiye meyve suyu hazırlayabilirsiniz. Manuel kullanıma sahip narenciye sıkacağı modelleri ise güçlü bir press uygulayarak elde etmek istediğiniz meyve suyunu sizlere sağlar. Küçük boyutlarına karşın kullanışlılığıyla her mutfakta bulunması gereken limon sıkacağı modelleri de tırtıklı yüzeyleriyle limon veya portakal gibi birçok narenciyenin sıkılmasında kullanılabilir. Limon sıkacakları ucuz içecek hazırlama ürünleri içerisinde oldukça uygun fiyatlı seçeneklere sahiptir.

Birbirinden Özel İçecek Hazırlama Ürünleri

Tasarımları ve işlevleriyle dikkat çeken içecek hazırlama ürünleri içerisinde içecek standları da yer alır. Kişiye özel isimlendirilebilir ahşap rakı standı modelleri, rakı servisini muslukla yapabilmenizi sağlayan dekoratif bir üründür. Rakı dışında başka birçok şişeli içecekler için de değerlendirilebilir. Kahve hazırlamanın özel ayrıntılarını oluşturan moka pot ve V60 dripper gibi ekipmanlar da farklı kahve deneyimleri yaratır. Üçüncü nesil kahve tutkunlarının özel aromaları en taze biçimde tadabilecekleri V60 dripper modelleri, farklı reçetelerle özel tatlar deneyimlebilmenizi sağlar. Öğütme boyutuna göre farklı kahve türleri yapabilmenize olanak tanıyan kahve öğütücü modelleri ise manuel ve elektrikli olarak birçok seçeneğe sahiptir. Çay, kahve, meyve suyu ve daha birçok farklı içeceği hazırlayabileceğiniz içecek hazırlama ürünlerini aynı gün teslim ve kampanyalı fiyat fırsatlarıyla ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.