İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Icepeak

Doğayla baş başa ve heyecan dolu aktiviteler yaparken hem sağlığınızı hem de performansınızı maksimize etmek için Icepeak markasına güvenebilirsiniz. Outdoor aktivitelerinin yanı sıra günlük yaşamda da kullanılabilen ürünleri beğeninize sunan Icepeak ile beklentileriniz tam manasıyla yanıt bulacak. Üst ve alt giyim seçeneklerinin yanı sıra eldiven gibi özel aksesuarlar ve taşınabilir buzluk gibi kamp malzemeleri de üreten Icepeak ile tüm açık hava etkinlikleriniz çok daha keyifli bir hâl alacak!

Kuzeyli Asaletiyle Icepeak Ürünleri

Zorlu doğa şartlarında yapacağınız outdoor etkinliklerinin yanı sıra yağmurlu veya karlı kent günlerinde de ihtiyaçlarınıza yanıt verecek alt ve üst giyim ürünleri üreten marka, geniş bir koleksiyonla pek çok farklı beklentiyi karşılar. Kaliteli kumaş malzemeleri ve üst düzey dikiş teknolojileriyle imal edilen yeni sezon Icepeak ürün grupları soğuğa karşı üst düzey bir direnç sergiler. Bunun yanı sıra kar ve yağmur gibi dış etkenlere karşı da korunaklı bir yapıya sunan uygun fiyatlı Icepeak ürünleri sızdırmazlık kalitesiyle memnuniyetinizi artırır.

Doğanın sunduğu nimetlerin farkında olan bireylerin açık havadaki aktivitelerine en iyi şekilde eşlik eden Icepeak ürünleri İskandinav tarzının özgün örnekleriyle estetik beklentilerinizi de karşılar. Trekking, dağcılık ve kaya tırmanışı gibi spor dallarına özel çözümler sunan hem sağlam hem de ucuz Icepeak ürünleriyle performansınızı maksimize edebilirsiniz. Dinamizmine eşlik edecek indirimli Icepeak ürünleri ile rahatlığı ve esnekliği şıklıkla birleştirebilirsiniz.

Şık ve Konforlu Icepeak Ürünleri

Geniş renk seçeneklerine sahip olan outlet Icepeak ürünleri kadın ve erkekler için pek çok farklı alternatif sunar. Bunun yanı sıra unisex modeller ve çocuklara özel seçenekler de ÇiçekSepeti ile beğeninize sunulur. Kaliteli ürünleriyle tanınan bir marka olan Icepeak fiyatları itibarıyla da memnuniyetinizi artıran seçenekleri beğeninize sunar. Icepeak kampanya ve indirimleri ile ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemenize gerek kalmaz. Outdoor aktivitelerinizden alacağınız keyfi katlayacak ürünler arasından en iyi Icepeak alternatifine sahip olmak ÇiçekSepeti ile hem çok kolay hem de çok güvenli!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.