İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İçimden Geldi Diyenler İçin Kek, Kurabiye ve Meyve Çiçekleri

Sevdiklerinizi mutlu etmek içinizden geldiyse BonnyFood İçimden Geldi kategorisinden dilediğiniz çiçek, kek kurabiye, meyve, hediye ürününü seçebilir; hiç beklemedikleri anda sevdiklerinize asla unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizin özel günlerinde onların yanında olduğunuzu hissettirmek için lezzetli ve tatlı atıştırmalıklardan oluşan bir hediye sepetini onlara yollayabilirsiniz. Birbirinden farklı tatlar ve aranjmanları bir araya getiren kek kurabiye paketleriyle onları mutlu edebilmeniz mümkün. Doğum günü, terfi, yeni iş ve bebek kutlamalarında onlara yollayacağınız özenli sunumlarla farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Özel notlarla süsleyebileceğiniz hediyelik tatlı paketlerine ÇiçekSepeti güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Görüntüsüyle Fark Yaratan İçimden Geldi Kek Kurabiye Aranjmanları

Hediyelik ürünlerde, sunduğunuz ürün kadar paketleme ve sunum şekli de önem taşır. Son derece sade içeriklere sahip hediyeler bile farklı sunumlar sayesinde iddialı bir armağana dönüşebilir. Sizler de hediyeyi vereceğiniz kişinin karakter özelliklerine ve beğenilerine göre kek kurabiye setlerinin tasarımına karar verebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin zengin ürün koleksiyonu içinden seçebileceğiniz kek kurabiye hediye aranjmanları şu şekilde sıralanabilir:

Buket Tasarımlar: Buket tasarımlar hediye kek ve kurabiye paketleri için sıklıkla tercih edilen dizaynlar arasında yer alır. Farklı şekiller verilen kek ve kurabiyelerin birbiriyle uyumlu bir şekilde bir araya gelmesiyle oluşan buketler, değişik paketleme şekillerine sahiptir. İsterseniz sevdiklerinize bir vazo içerisinde renkli atıştırmalıklar sunabilirsiniz. Aynı zamanda bardağa yerleştirilmiş ya da parşömen kağıtla sarılmış tasarımları tercih edebilirsiniz.

Kek ve Kurabiye Kutuları: Kutulu hediyelik atıştırmalık daha resmi hediyeler için uygundur. Arkadaşlarınızın terfi ya da yeni iş kutlamalarında estetik kutularıyla göz dolduran bu hediyelik atıştırmalıkları tercih edebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda kutu boyutlarına ve içeriklerine kolayca karar verebilirsiniz. Kutu içinde yer alan atıştırmalıkların türleri ve renkleri iç tasarımı belirler. Dolayısıyla armağanı alan kişi kutuyu açtığında rengarenk atıştırmalık seçeneklerle karşılaşır.

Sepetler: Sevgilinize, ailenize ya da arkadaşlarınıza büyüleyici kek ve kurabiye aranjmanları sunmak istiyorsanız sepet tasarımlar tam size göre. Bahçeden yeni toplanmış çiçeklerin görüntüsüne benzeyen kek ve kurabiye sepetleri, büyük boyutlu hediye seçeneklerini oluşturur. Sepet tasarımları kare, dikdörtgen ya da yuvarlak şekillere sahiptir. Nostaljik sap dizaynları, sevdiklerinizi etkileyecek detaylar arasında yer alır.

Özel Tasarımlar: Evlilik yıl dönümü, Sevgililer Günü ya da eşinizin doğum gününde ona özel tasarımlı kek ve kurabiye aranjmanları hediye edebilirsiniz. Kalp ve çiçek desenli özel stantlar üzerine yerleştirilen atıştırmalıklar, tablodan ilham alan görüntülerin oluşmasına katkı sağlar. Bu sayede sevdiklerinizin paketi açtıkları an etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Kişisel Notlarla İçimden Geldi Kek Kurabiye Aranjmanlarını Özelleştirin

Kek kurabiye aranjmanları üzerine ekleyeceğiniz özel bir notla hediyenizi daha anlamlı bir hâle getirebilirsiniz. Buket, kutu, sepet ya da özel tasarımların her birine bu notları ekleyebilirsiniz. Notlarınız bir kurabiye, şeker hamuru ya da özenli bir kart üzerinde hediyelik atıştırma paketinde yer alır. Kullanılan incelikli fontlar, estetik görünümlerin ortaya çıkmasını sağlar. Sevgilinize armağan edeceğiniz kek ve kurabiye paketlerinde “Seni seviyorum” ve “Aşkım” gibi klasik ama güçlü ifadeleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda Anneler Günü ya da Babalar Günü’nde “Canım Annem”, “Canım Babam” yazılarını seçebilirsiniz. Klasik seçeneklerden uzaklaşarak yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız tüm hediye kek ve kurabiye aranjmanları üzerine kendi yazdığınız cümleleri ekleyebilirsiniz.

İçimden Geldi Kek Kurabiye Aranjmanları ÇiçekSepeti’nde!

Sunduğunuz hediyelerin, armağan edeceğiniz kişinin zevk ve isteklerine uygun olması önemlidir. Aynı zamanda hediyenin sizi yansıtması da avantaj sağlar. ÇiçekSepeti tarafından sunulan sayısız kek ve kurabiye tasarımları arasından kişiliğinizi en çok yansıtabilecek hediyelikleri seçebilirsiniz. Yaptığınız alışveriş sonrasında teslimat adresi ve özel not detaylarınızı ekleyerek kolayca siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede hediyenizi nasıl vereceğiniz konusunda telaşlanmanıza gerek kalmaz. Yapmanız gereken tek şey siparişinizi oluşturmak ve geri kalanı ÇiçekSepeti’ne bırakmak.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.