İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İdaş ÇiçekSepeti’nde!

Türkiye’nin önde gelen yatak markalarından biri olan İdaş 1965 yılından bu yana kaliteli ürünleri ile dikkatleri çeker. Konforlu bir uyku süreci geçirmeniz için özel ürünler tasarlayan marka dünya standartlarındaki ilk yerli yaylı yatak çeşidine de imza atmıştır. Yüksek teknolojiyi fonksiyonel tasarımlarla birleştiren İdaş ürünlerine ÇiçekSepeti üzerinden göz atabilirsiniz.

Uyku Kalitesini Artıran İdaş Ürünleri

Uluslararası standartlara uygun bir kalite anlayışı ile üretilen İdaş ürünleri yatak odalarınıza şık ve konforlu bir hava kazandırır. Kaliteli malzemelerle üretilen yatak, yastık, yorgan ve nevresim takımlarını uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Ortopedik ve konforlu yatak modelleriyle bilinen İdaş bebek yatakları ve uyku setleriyle de beğeni kazanır. İdaş ürünleri sayesinde uykuya kısa sürede dalabilirsiniz. Konforlu bir uyku sürecinin ardından sabah yataktan enerjik ve keyifli kalkabilirsiniz.

Marakanın yastık modelleri arasında her yaştan insanın zevkine uygun ürünler bulabilirsiniz. Sert ve yumuşak yastık modellerinin yanı sıra boyun destekli ortopedik modelleri de tercih edebilirsiniz. İdaş kampanya detaylarını inceleyerek ihtiyacınız olan yastık, yorgan ve yatak çeşitlerine indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Eski yataklarınızı yenisi ile değiştirmek isterseniz İdaş markalı sert, orta sert ya da yumuşak yatak modellerinden birini seçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı İdaş Ürün Çeşitleri

İdaş fiyat aralıkları ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Tek kişilik ve çift kişilik yatak çeşitleri ile yastık, yorgan ve uyku setlerinin fiyatları birbirinden farklı olabilir. Visco, bambu, silikon yastık ve yorgan modelleri arasından size uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Yatak çeşitleri farklı sertlik dereceleri ile sunulur. Vücudunuzun şeklini alarak keyifli bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlayan yataklarla yüksek konfor elde edebilirsiniz. Farklı ölçülerle üretilen yatak modellerinden karyola ve bazalarınıza uygun olanları seçebilirsiniz.

İdaş ürün çeşitleri arasında baza ve yatak başlıklarını da bulabilirsiniz. Şık tasarımlı başlıklarla yüksek güvenlikli bazaları bir arada kullanabilirsiniz. Bazalarınıza uygun ölçülerdeki yataç çeşitlerine İdaş online satış fırsatlarıyla ulaşabilirsiniz. Yatak odalarınıza renk katacak nevresim takımlarından zevkinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli yatak, baza, uyku seti çeşitlerini İdaş indirim fırsatlarıyla ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.