İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Igloo ÇiçekSepeti’nde!

1947'de mütevazı bir metal işleme dükkanında doğan Igloo, nasıl yaşadığımızı, çalıştığımızı ve oyun oynadığımızı yeniden tanımlamada etkili oldu. Şantiyeye temiz su getirmekle başlayan fikir, hızla süper işlevsel, sınıfının en iyisi buz sandıklarına dönüştü.

Fonksiyonel ve uzun ömürlü Igloo ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

İgloo Ürünleriyle Mutluluğun Peşinde Koşun

Igloo ürünleri, 20. yüzyılın aile açık hava rekreasyon hareketini mümkün kıldı. Birdenbire, çocuklarınızı hafta sonu kampa götürmek kolaylaştı ve şehirler arası yolculuklar yaz tatilinin olmazsa olmazı oldu. Dünya çapında yüzlerce perakendecide satılan 500'den fazla ürünle, dünyanın bir numaralı soğutucu üreticilerinden biri olarak ününü korumaya devam ediyor. Mutluluğun peşinde koşmayı sağlayan ürünler yaratmak için ürün tasarımlarını sürekli yenileyen ve geliştiren Igloo, fonksiyonel yanını ve şık tasarım çizgisini hiç kaybetmiyor. Bu nedenle yenilik yapmak, yaratmak ve sizin dışarı çıkmanızı, sıkı çalışmanızı ve doyasıya oynayıp eğlenmenizi kolaylaştırmak için hala her gün çok çalışıyor.

Hareketinizi kısıtlamadan koruyuculuk sağlayan buzluklar, birçok farklı materyalde ve renkte üretiliyor. Değişen litrelere sahip kullanışlı buzluklar, farklı kullanım amaçlarına göre farklı hayat tarzlarına hitap edecek fonksiyonlara sahip.

Siz de Igloo ürünlerini, evinizin konforunu terk etmeden inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü keşfettikten sonra online alışverişe özel indirimlerle satın almak için yalnızca sepetinizi doldurmanız ve siparişinizi oluşturmanız yeterli!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.