Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

İlaçlama Makinesi

İlaçlama makinesi, dezenfekte ve ilaçlama işlemleri için tasarlanan makinelerdir. Ev tipi kullanıma uygun ilaçlama makineleri 2 ya da 5 litrelik ve püskürtme pompalı bir tasarıma sahipken, yüksek kapasiteli sanayi tipi makineler benzin, akü ya da elektrik enerjisi ile çalışır.

İlaçlama makinelerinin tekerlekli, sırt ve el tipi olmak üzere üç farklı kullanım seçeneği bulunur. 400 litre ilaçlama makinesi gibi büyük kapasiteli makineler genellikle tekerleklidir. Sırt tipi modeller ise 16 litredir.

İlaçlama Makinesi İle Hijyenik Bir Ortam

Büyük kapasiteli ilaçlama makineleri lokal ilaçlama için uygun değildir. İlaçlama makinesi benzinli, benzin ile çalışır ve püskürtme işlemi cihaz başlatıldığında otomatik olarak gerçekleşir.

2 ya da 5 litrelik makineleri ev içerisinde ya da bahçenizde çiçek gübreleme, lokal dezenfeksiyon ve ilaçlama işlemleri için kullanabilirsiniz. Sırt tipi ve tekerlekli makineler ile ilaçlama yaparken, maske, eldiven ve vücut koruyucu tulum gibi koruyucular kullanarak cildinizi ve yüz bölgenizi ilacın içerisinde yer alan zararlı maddelere karşı koruyabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun İlaçlama Makinesi

Elektrikli, akülü ya da benzinli ilaçlama makineleri genellikle ofis, restoran ve hastane gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlar için uygundur. Bu tür makineler ile hem ilaçlama hem de dezenfekte işlemi yapabilirsiniz.

2 litrelik püskürtme pompalı makineler el ile çalışır. Püskürtmeli ağzı yoluyla ev ya da bahçe içerisinde lokal olarak ilaçlama yapabilirsiniz. İlaçlama makinesi tavsiyelerini inceleyerek kullanıcıların paylaşmış oldukları deneyimler üzerinden sizin için en uygun modele karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Farklı Litre ve Kullanım Seçenekli İlaçlama Makinesi

İlaçlama makinesi fiyatlarını belirleyen belli başlı kriterler bulunur. Litre kapasitesi, kullanım türü, marka ve çalışma türü, bu tür makinelerinin fiyatlarını belirlemede önemli bir rol oynar.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden ilaçlama makinesi çeşitlerine göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza hitap eden makine çeşidini uygun fiyatlandırmalar üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.