İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Imac

Doğa içinde vakit geçirmeyi ve her mevsim uzun yürüyüşler yapmayı sevenlerin bu keyfi Imac ürünleri sayesinde ikiye katlanıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için outdoor botlar tasarlayan markanın tüm çeşitlerine ÇiçekSepeti’nin ekonomik Imac fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Yüzünüzü Güldürmeye Aday İndirimli Imac Ürünleri

Imac kendi teknolojisini yaratan markalar arasında yer alıyor. Patenti markaya ait olan ImacTex teknolojisi sayesinde ayaklarınız nemli ve yağmurlu havalarda bile kuru kalır. Su geçirmeyen dikişler ve bu dikişlerde kullanılan belirgin membran tüm Imac modellerinde kendini gösterir. Topuklarda kullanılan taban teknolojisi ise hareket sırasında oluşan şiddeti emer ve sarsıntıları hissetmenizi önler. Imac çocuk outdoor modeli bu özellikleri en iyi şekilde yansıtan ürünler arasında yer alır. Markanın bu benzersiz özellikleri şimdi ÇiçekSepeti’nin indirimli fiyatları ile buluşuyor. Kendiniz, aileniz ya da sevdikleriniz için hemen sipariş verebilirsiniz.

Kadınlara Özel Yeni Sezon Imac Tasarımları

Imac ürünlerini kullanışlı özelliklerle donatırken tasarım konusunda da büyük bir başarı gösteriyor. Tarzını her fırsatta yansıtmayı seven kadınlar için hem dayanıklı hem de zarif modeller sunuyor. Ayak bileğini kavrayan yakası kürklü botlar ve dolgu topuklu tasarımlar bir hayli öne çıkıyor. ImacTex teknolojisiyle ve nefes alabilen kumaşlarla üretilen kadın botlar, uzun süre giyildiğinde bile ideal bir mikro iklim yaratıyor. Bu sayede ayaklarınız daima kuru, havadar ve konforlu kalıyor. Kadınlar için tasarlanan uygun fiyatlı Imac ürünleri için Türkiye’nin her yerinden online sipariş verebilir ve ÇiçekSepeti’nin hızlı teslimat hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Imac Ürünleri Evcil Hayvanlarınızla Buluşuyor

Imac evinizi paylaştığınız evcil hayvanları da unutmuyor ve onların konforunu gözeten ürünler sunuyor. Kolay temizlenen mama kapları, konforlu kedi ve köpek yatakları, evcil hayvan taşıma kafesleri, diş kaşıma oyuncakları, kauçuk iplikler gibi birçok ürün bulunuyor. Otomatik mama ve su kapları hayvanseverler tarafından çokça tercih ediliyor. Bu ürün evde olmadığınız uzun vakitlerde evcil dostunuzu besleme görevini üstleniyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm outlet Imac ürünleri ve en özel Imac kampanya fırsatları ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.