Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Intel ÇiçekSepeti’nde!

Intel, ABD merkezli, dünyanın en büyük yarı iletken üreticisidir. Şirket, 1968 yılında Gordon E. Moore tarafından kurulmuştur. Adı Integrated Electronics'ten gelmektedir. Intel; Apple, Lenovo, HP ve Dell gibi bilgisayar sistemi üreticileri için mikroişlemciler sağlar. Intel ayrıca anakart chipset'i, ethernet kartı ve entegre devreler, flaş bellek, grafik işlemci birimleri, gömülü sistemler ve iletişim ve bilgi işlemleri ile ilgili diğer aygıtları da üretir. Çoğu kişisel bilgisayarda bulunan işlemciler olan X86 serisi mikroişlemcilerin mucididir.

Online alışverişe özel indirimli Intel ürünleri, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Intel ürünleri ayağınıza gelsin.

Intel’le Hayata Bağlan

En iyi bildiği şeylerden biri olan işlemci geliştirmeyi, hız kesmeden sürdüren Intel tablet ve cep telefonu gibi taşınabilir akıllı cihazlar için de çeşitli işlemciler hazırlıyor. Bunun yanı sıra Intel; SSD modelleri ve işlemci soğutucu çeşitleri de üretiyor. Ayrıca hem bireysel hem de iş yerlerinde kullanıma uygun mini bilgisayarlara da hayat veren Intel mini PC çeşitlerini NUC serisi altında topluyor. Kullanıcıların bütçeleri ve gereksinimleri doğrultusunda giriş seviyesi donanımlar içerebilen veya doğrudan performans bilgisayarı olarak görev üstlenebilen SFF (Small Form Factor) mini PC modelleri; Intel i3, Intel i5, Intel i7 serisi işlemciler içeriyor.

Intel ekran kartı ve grafik işlemci birimi, işlemci içerisinde gömdüğü için ilgili cihazlara harici ekran kartı bağlanmasa da NUC bilgisayarlar aracılığıyla monitör, televizyon, projeksiyon cihazı gibi birimler üzerinden görüntü alınabiliyor. Intel HD serisindeki kimi grafik yongaları, iki boyutlu ve bazı üç boyutlu oyunları rahatlıkla çalıştırabiliyor, 4K çözünürlükte ve 60 Hz tazeleme oranında görüntü çıkışı sağlayabiliyor. Ayrıca markanın hazırladığı görüntü geliştirme teknolojileri sayesinde grafik işlem birimleri, video izlerken görüntüde birtakım iyileştirme işlemleri yaparak ekrana yansıyan görüntünün daha pürüzsüz ve canlı olmasını mümkün kılıyor.

Intel ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Intel ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.