İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İnter ÇiçekSepeti’nde!

Mutfakların olmazsa olmazı tencereler müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışına sahip olan İnter ile yeni bir soluk kazanır. Kaliteli çelik tencerelerle lezzet dolu yemekler pişirebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara uygun boyutlarda tasarlanan tencere çeşitlerinin yanında düdüklü tencere çeşitleri de işinizi kolaylaştırır. Tam kıvamında pişmiş lezzetli yemekler pişirmek için kullanabileceğiniz İnter çelik tencere çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Lezzetli Yemeklerin Sırrı İnter Çelik Tencere

Mutfak eşyalarınızı yenilerken işe tencerelerinizden başlayabilirsiniz. Adı sık duyulan markalardan olan İnter nedir diye düşünebilirsiniz. İnter, yerli üretim yapan bir çelik tencere markasıdır. İnter çelik tencere çeşitleri farklı boylarda üretilir. Sahan, çelik tava, farklı hacimlerdeki tencere çeşitleriyle yemek pişirme keyfini yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. Sık yemek pişiriyorsanız ve kalabalık bir aileniz varsa birden fazla tencereye ihtiyaç duyabilirsiniz. İnter tencere seti çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünlere mutfağınızda yer verebilirsiniz.

Yemek pişirmek için yeteri kadar vaktiniz olmadığında düdüklü tencerelerden yardım alabilirsiniz. İnter düdüklü tencere çeşitleri güvenli kapak tasarımı ile kısa sürede lezzetli yemekler pişirmenize yardımcı olur. İnter çelik düdüklü tencere çeşitlerinin farklı iç hacme sahip modelleri vardır. İhtiyacınıza uygun düdüklü tencere çeşitlerini İnter modelleri arasında bulabilirsiniz.

Mutfaklara Şıklık Katan İnter Ürünleri

İnter, tencere çeşitlerinin yanı sıra çatal, bıçak takımları ve çaydanlık modelleri de üretir. İnter çaydanlık modelleri ergonomik tutma sapları, geniş iç hacimleri ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkar. Çayın aromasını ve rengini koruyan İnter çaydanlık modelleri ile misafirlerinize lezzetli ikramlar yapabilirsiniz. İnter çelik çaydanlık tasarımlarını yeni evlenen ya da evini yenileyen yakınlarınıza hediye de edebilirsiniz. İnter plastik kapaklı çelik saklama kapları da üretir. Atıştırmalıkların ve artan yiyeceklerin taze kalmasını sağlayan bu ürünleri mutfağınızdan eksik etmek istemezsiniz.

Şık davet sofralarına imza atmak için kaliteli tabak takımları ile çatal bıçak setlerine ihtiyacınız olacaktır. İnter çelik çatal bıçak takımı zarif tasarımı ile sofralarınızın havasını değiştirir. Hafif ve ergonomik bir yapısı bulunan çelik çatal bıçak setlerini günlük sofralarınızda da kullanabilirsiniz. İnter çelik fiyatları için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.