Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Invicta

Erkekler için şık kombinleri tamamlamanın en önemli adresi olan Invicta, tüm ürün çeşitleri ile ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Saatler, çalışma hayatında olduğu gibi günlük hayatta da önemli bir yere sahip. Invicta markalı saatler girilen tüm ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Hayatında zaman kavramına önem veren kişiler için Invicta ürünleri olmazsa olmaz aksesuarlardır. Siz de zamanın akışına ayak uydurmak, iş ya da günlük hayatta hiçbir randevuya geç kalmamak istiyorsanız hemen ÇiçekSepeti’nde bulunan Invicta ürünlerine göz atabilirsiniz.

Tarzınızı Belli Eden Invicta Ürünleri

Invicta, ürünlerinde estetik görüntü sağlamak için çalışmalarına düzenli olarak devam eder. Ürün gamı içerisine sürekli olarak yeni saat modelleri eklenir. Saatler oldukça sessiz ve kusursuz çalışan mekanizmalara sahiptir. Ürünler fiziksel olarak da oldukça kaliteli yapıdadır. Çelikten meydana gelen kasaya sahip olmaları sayesinde, tüm saatler dışarıdan gelen darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Invicta Reserve serisi sağlamlığı ve uzun ömürlü olması sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. İndirimli Invicta ürünleri başta olmak üzere tüm Invicta çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Invicta Markalı Saatlerin Özellikleri

Kol saatlerinde kullanıcılar tarafından en fazla aranan özelliklerden biri suya karşı dayanıklı olmasıdır. Invicta ürünleri kullanılan malzeme ve teknoloji sayesinde belirli basınç ve derinlik seviyelerine kadar geçirmezlik özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde saatinizi deniz ve havuz gibi yerlerde ya da yağmurlu havalarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Saatlerde aranan bir diğer özellik ise tasarım çeşitliliğidir. Kullanıcıların zevk ve tarzlarının değişkenlik göstermesi saatlerin modellerinde de farklılık oluşmasını sağlar. Kullanıcıların dikkat ettiği bir diğer nokta ise fiyat konusu olur. Invicta, kampanya zamanlarını beklemeden, kullanıcılarını her dönemde uygun fiyatlı Invicta ürünleri ile buluşturur. Outlet Invicta ürünleri her zaman en iyi fiyatlar ile piyasadaki yerini alır. Ürünleri incelemek ve uygun Invicta fiyatları ile alışveriş yapmak için hemen ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.