Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

iPhone 11 Kılıf

Günümüz dünyasında cep telefonları artık sadece sesli iletişim kurmanın çok ötesinde işlevlere sahip olan cihazlardır. Maillere bakmak, sunum hazırlamak, oyun oynamak veya video izlemek için sürekli telefonlar kullanılmaktadır. Bu durumun öncüsü olan Apple, ilk iPhone modelini tanıttıktan sonra günümüze kadar birçok şey değişti ve doğal olarak gelişti. Apple tarafından sunulan iPhone 11 bu gelişmelerin en üst noktası diyebiliriz. Büyük ekranı, hızlı işlemcisi, özel tasarımı ve kalitesiyle herkesin beğenisini kazanan cihaz, sunduğu özellikler doğrultusunda fiyat olarak biraz yüksek standartlardadır. Bu nedenle iPhone 11 modellerinden birini aldığınızda özel bir korumaya ihtiyacınız olur. İphone 11 kılıf modelleri, bu korumayı sunar ve ayrıca telefonunuzda kendi tarzınızı yansıtmanızın şahane bir yoludur. En güzel iPhone 11 kılıf modellerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

iPhone 11 Kılıf Modelleri

  • Cep telefonları için özel olarak üretilen kılıflar genel olarak telefonu korumak ve telefonun daha şık görünmesini sağlamak için kullanılmaktadır. iPhone 11 için özel olarak üretilen kılıf modelleri, kullanılan malzeme ve serinin farklı modellerine uygunluk açısından farklı özellikler sunar.
  • iPhone 11 lansman kılıf modeli, Apple etkinliğinde tanıtılmıştır ve iPhone 11 orjinal kılıf olma özelliği taşımaktadır. Kılıf, dayanıklı malzemeden üretilmesinin yanı sıra cihazı özenle sarar ve darbelere karşı daha dayanıklı hale getirir. Farklı renk seçenekleri sayesinde telefonunuzu istediğiniz renk ve tasarıma büründürebilirsiniz. Ek olarak her iPhone 11 modeli için ayrı ve özel boyutlarda orijinal kılıflar bulmanız mümkündür.
  • iPhone 11 şeffaf kılıf, genelde silikon malzemeden üretilen kılıf modellerine verilen genel isimdir. Telefonun orjinal görüntüsünü bozmadan sadece koruma amaçlı kullanmak isteyenler bu tarz kılıfları tercih etmektedir.
  • iPhone 11 deri kılıf modelleri, cüzdan gibi kullanılabilen özel tasarımlar başta olmak üzere birçok seçenek sunar. Derinin yumuşak ve kullanışlı hissini telefon kılıfında hissetmek isteyenler için oldukça doğru seçim olan modeller, renkli tasarımlar ve darbeye karşı özel koruma özelliklerine de sahiptir.
  • iPhone 11 silikon kılıf çeşitleri, silikon malzemenin esnekliği ve darbe emiş gücü nedeniyle en çok tercih edilen kılıf seçenekleri arasında yer alır. Renk ve tasarım olarak oldukça fazla seçeneğe sahip olan silikon kılıflar, temizleme konusunda da oldukça pratiklik sağlar.
  • iPhone 11 kamera korumalı kılıf, arka tarafta bulunan kameralar için özel tasarlanan açılır kapanır kapak sayesinde kameralara ekstra koruma sağlar. Kameranın kullanılmadığı zamanlarda tozlanmasının veya kirlenmesinin önüne geçer. Ayrıca iPhone 11 kılıf kamera korumalı, kamera bölgesini olası darbelere karşı daha korunaklı bir hale getirmektedir.
  • iPhone 11 pro kılıf ve iPhone 11 pro max kılıf, bu iki modele özel olarak üretilen kılıf seçeneklerinden oluşmaktadır. iPhone 11’e göre daha büyük ve geniş olan iki model, kılıf seçenekleri olarak da farklılaşır. Bu nedenle kılıf alırken telefonunuzun modeline dikkat etmeniz faydalı olacaktır. iPhone 11 magsafe kılıf, hızlı ve kablosuz şarj için özel alanı bulunan kılıflara verilen genel isimdir. Bu kılıfların arkasında bulunan mıknatıslı özel bölme sayesinde kablosuz şarj alanlarına rahatça yerleşir ve kullanımı kolaylaştırır. Farklı olarak iPhone 11 cam kılıf isteyenlerde özel seçenekler bulabilmektedir. Dayanıklı ve kırılmaz camlardan üretilen bu kılıflar, hafif olmanın yanı sıra tasarım olarak da oldukça hoştur.

iPhone 11 Kılıf Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yeni aldığınız telefonunuzu korumak veya mevcut telefonunuzun eskiyen kılıfını değiştirmek istiyorsanız, alacağınız kılıfın bazı standartları karşılamasına dikkat etmeniz gerekir. Telefon kılıfının en önemli özelliği koruyuculuğudur. Bu nedenle yüksek koruyuculuk sunan modelleri tercih etmelisiniz. Telefonun kasasını, kamerasını ve ön kısmını olası darbelere karşı koruyan modeller sayesinde ekran kırılması vb. sorunların önüne geçebilirsiniz. Kılıfların bazıları ekstra özellikler sunayım derken kullanımı zorlaştırır. Bu nedenle kullanım kolaylığı ön planda olan ve telefon kalınlığını çok arttırmayacak modelleri tercih etmelisiniz. İnce ve kullanışlı modeller iPhone 11’in özel tasarımını daha ön plana çıkarmanızı sağlar. Kılıfın malzeme kalitesi, kullanım ömrü ile doğru orantılıdır. İyi malzemeden üretilmiş aldığınız kılıf, ilk başta size pahalı gibi gelse de sonradan kalitesiz kılıflara ödeyeceğiniz miktarlarla karşılaştırılınca karlı çıkmanızı sağlar. Ayrıca kaliteli malzeme daha iyi darbe emilimi ve daha yüksek koruma demektir. Son olarak tabii ki kılıfın tasarımına dikkat etmeniz gerekir. Telefonunuzu farklı renk, tasarım ve süslemelerle kaplamanızı sağlayan kılıflar, oldukça hoş görüntüler ortaya çıkarır. Sevdiğiniz filmler, kitaplar, hikayeler veya aklınıza gelebilecek her şeyi kılıf tasarımlarında kullanabilirsiniz. iPhone 11 kılıf modelleri, uygun fiyat ve özel kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Hemen web sayfası veya mobil uygulamayı ziyaret edin, beğendiğiniz modelleri indirimli fiyatlarla sipariş edin!