İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İş Tebriği Çiçek

Yeni başlangıçlar her zaman kutlanmaya değer. Bu yeni başlangıç iş dünyasında gerçekleştiğinde ise bambaşka bir heyecana vesile olur. Çünkü yeni bir iş yeni ihtimaller ve yeni kazançlar anlamına gelir. Bu sebeple de kutlamaya fazlasıyla değer önemli bir adımdır. ÇiçekSepeti başlangıçları kutlamayı sevenler için zarif, şık ve rengarenk çiçekler sunuyor. Önemli bir terfi alan sevdiklerinizi bilge bir bonsai ile ya da baharın gelişini temsil eden papatyalarla kutlamaya ne dersiniz? ÇiçekSepeti en iyi aranjmanları sevdiklerinizin yeni işleri için hazırlıyor ve size de mutluluğun tadını çıkarmak kalıyor.

İş Dünyasına Özel Tasarımlarıyla Teraryumlar

Teraryumlar farklı ve uzun ömürlü bir bitki seçmek isteyenler için oldukça ideal. Kuru bitkiler, yosun, sukulent ve zarif süs figürleri ile bir arada sunulan tasarımlar cam bir fanus içinde yer alıyor. ÇiçekSepeti'nin iş tebrikleri için özel olarak seçtiği teraryumlar ise hediye sebebinize uygun objelerle süsleniyor ve bu sayede kişiye özel bir görünüm oluşturuyor. Yeni iş başlangıcını ya da terfisini kutlamak istediğiniz sevdiklerinizin cinsiyetine göre süs figürleri de değişkenlik gösteriyor. Teraryum Mini Yeni İş Kadın ismini taşıyan tasarım siyah kum, kurutulmuş bitkiler, ofis eşyaları ve bir adet kadın figürüne sahip. Oldukça sevimli ve dikkat çekici bir görüntü sunan bu tasarımın erkeklere özel figürlerle süslenmiş modelleri de mevcut. Bakımı oldukça kolay olan teraryumlar çalışma masalarında ve ofislerde zarif bir detay oluşturuyor. ÇiçekSepeti'nde iş tebriği için tasarlanmış sayısız teraryum çeşidi bulabilir ve sevdikleriniz için en uygun tasarımları hemen sipariş verebilirsiniz.

Sanat Ürünü Saksılar İçinde Sunulan Çiçekler

Sevdiklerinizin çalışma alanları için şık ve göz alıcı saksılarda yer alan çiçekler seçmek ister misiniz? Beton, seramik ya da taş gibi malzemelerle üretilen tasarım saksılar, içlerindeki çiçeklerden daha dikkat çekici olmaya aday. Çiçek dünyasının asaleti temsil eden üyesi mor orkidelere beton bir saksı içinde sahip olabilirsiniz. Rengarenk bir çiçek seçmek isteyenler içinse turuncu, sarı ve kırmızı kalanşo çiçeklerini bir arada sunan aranjmanlar mevcut. Kalanşolar, iç açıcı renklerini daha da öne çıkartan siyah saksılar içinde yer alıyor. 3 adet siyah saksı ve geniş saksı altlığı ile gönderilen Trio Helen Tillendsia ve Kalanchoe tasarımı saksı formları sayesinde son derece zarif ve feminen bir görünüme sahip. Sofistike ve uzun ömürlü bitkiler arasında yer alan bonsainin de sayısız türüne ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Bonsai bitkisi için asimetrik formlu, geometrik biçimli ya da desenli sayısız saksı seçeneği bulunuyor. Çiçeklerinizi tasarım saksılar içinde göndererek sevdiklerinize yıllar sonra bile diledikleri çiçeklerle kullanabilecekleri uzun ömürlü ve özel bir hediye sunabilirsiniz.

Özel Kutularda Gönderilen Güller ve Papatyalar

Papatyalar bahar mevsiminin açan ilk çiçekleri olduğundan yeni başlangıçları ve yeni adımları temsil eder. Baharın pozitif esintisini sunar ve insanda olumlu duygular uyandırır. Bu yüzden iş dünyasındaki yeni başlangıçları kutlamak için son derece ideal çiçeklerdir. ÇiçekSepeti sizlere papatyaların farklı türlerini en taze seçenekleri ile sunuyor. Premium kutular içerisinde, geniş ve parlak kurdelelerle süslenerek sunulan papatyalar çalışma alanlarına hem şık hem de romantik bir görüntü kazandırıyor. Hayatınızdaki en özel kişinin iş dünyasındaki başarısını kutlamanız için seçenekler arasında aşk dolu güller de mevcut. Kırmızı, beyaz, pembe ve daha birçok renkteki güllere yine premium kutuları içinde sahip olabilirsiniz. Premium kutular farklı sayılarda güllere sahip. Dilerseniz 9'lu ya da 12'li premium kutuları seçebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük çiçekçisi olan ÇiçekSepeti sayesinde yılın tüm zamanlarında en taze çiçeklere tek tıkla ulaşabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.