İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Isı Pedleri

Farklı formlarla tasarlanan ısı pedleri vücudun sıcak kalmasını sağlarken özel içeriklerle tasarlanan ısı bantları ise ağrıların giderilmesine yardımcı olur. Lokal ısı uygulaması yapan ısı bantlarıyla ağrılarınızı hafifletebilirsiniz. Ürünler, uygulandığı bölgedeki kan damarlarını genişletir ve kas ağrılarının azalmasını kolaylaştırır. ÇiçekSepeti’nin sunduğu ucuz ısı pedleri ile kas ağrılarınıza pratik çözümler bulabilirsiniz. Kategori ürünleri içerisinde yer alan sıcak su torbası, ısıtıcı yastık ve ısıtıcı yatak şiltesi gibi ürünleri ise en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ağrı Tedavisinde Kullanılan Isı Pedleri

Ani yapılan hareketler ya da sportif sakatlanmalar sonucu oluşan kas ağrılarının hafifletilmesinde kullanılan ısı pedleri, kısa süreli çözümler için idealdir. Isı bandı olarak isimlendirilen ürünler, kasları rahatlatır ve ağrıların azalmasına yardımcı olur. Ağrılı bölgeye yapıştırılarak uygulanan özel içerikli bantlar, birkaç dakika içinde aktive olur ve ağrının merkezine odaklanarak ısı yaymaya başlar. Esnek yapılı oldukları için vücudun şeklini alır ve size rahatsızlık vermezler. Tamamen kokusuz olan ve yapıştırıldığı bölgeye uyum sağlayan ısı bantlarını, önerilen süre boyunca kullanmanız gerekir. Kısa sürede rahatlama hissi veren ürünleri yorgunluk ağrıları, boyun tutulması, kas ağrıları ve kramplar için kullanabilirsiniz. Ağrı kesici bitkisel özler, mineral ve vitaminlerle tasarlanan ürünler arasında kırmızı ginseng özlü transdermal bantlar da bulunur. Isı bantlarının nörolojik ve ortopedik hastalıkların tedavisinde kullanılan çeşitleri doktor kontrolünde kullanılan ürünlerdir. Yeni teknolojilerle geliştirilen besleyici, doyurucu ve kilo dengeleyici vücut bantlarını kilo kontrolünüzü sağlamak için kullanabilirsiniz. Doktorunuza danışarak uygulayacağınız vitamin bantlarını ise vücut direncinizi artırmak için tercih edebilirsiniz.

Isı Pedlerinin Kullanım Alanları

Çeşitli formlar ve içeriklerle tasarlanan ısı pedleri farklı amaçlarla kullanılır:

1- Bel, sırt ve karın ağrılarının giderilmesinde pratik çözümler sunar.

2- Terletme etkisine sahip ısı pedleri bölgesel zayıflama amaçlı kullanılır.

3- Kas, adale ve eklem ağrılarının azalmasına yardımcı olur.

4- Özel formlarla tasarlanan el ve ayak ısı pedleri, outdoor spor dallarıyla uğraşan sporcular tarafından kullanılır.

5- Uzun süreli seyahatler sırasında oluşan yorgunluk ağrıları için ideal çözümler sunar.

6- Soğuk kış günlerinde yapılan balıkçılık ve avcılık gibi işlerde ısınma amaçlı kullanılır.

7- Termal özellikli tasarlanan ürünler, çok üşüyen bireylerin rahat etmesine yardımcı olur.

Rahat kullanım olanağı sunan ısı pedlerini çok soğuk olmayan havalarda, ısı bantlarını ise en sert hava koşullarında kullanarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Kıyafetlerinizle birlikte kullanacağınız ısı pedleri, giysilerinizin koruyuculuğunu artırarak sıcak kalmanıza yardımcı olur.

Ev Kullanımına Uygun Isı Pedi Çeşitleri

Sıcak su torbası, yatak şiltesi, yastık, bel ve sırt kemeri gibi farklı formlarda üretilen ısı pedleri ev kullanımı için tercih edilir. Elektrikli olarak tasarlanan ürünlerin yanında mikrodalga fırında ısıtılarak kullanılan modelleri de mevcuttur. Balık, ayıcık, panda gibi sevimli hayvan formunda tasarlanan kiraz çekirdekli gaz giderici yastıklar, regl ve gaz sancılarının hafiflemesine yardımcı olur. Sıcak ve soğuk kullanıma uygun formlarla üretilen terapi yastıklarını ısınmak için de kullanabilirsiniz. Elektrikli ısı yastıkları ve yatak şilteleri ise otomatik olarak kapanan, güvenli kullanım imkânı sunan konforlu ürünlerdir. Yastıkların pamuk kılıflarını çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Bel, boyun, omuz, sırt ve karın bölgesine uygun formlarla tasarlanan ısı yastıklarını set halinde alarak ekonomik alışveriş yapma şansı bulabilirsiniz. Her evin ihtiyacı olan sıcak su torbaları ise estetik formlar ve canlı renkler sunarak sıcak kalmanıza, karın ağrılarınızı hafifletmenize yardımcı olur.

ÇiçekSepeti’nin ısı pedleri kategorisinde sunduğu ürün çeşitlerine göz atarak ihtiyacınız olan vücut ısıtıcı ürünlerini, uygun fiyat seçeneğinden faydalanarak satın alabilirsiniz. En kullanışlı ısı pedleri bir tık uzağınızda.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.