Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Işıldak Kamp Lambaları

Doğada vakit geçirmeyi sevenler için kamp yapmanın özel bir yeri vardır. Issız alanlarda çadırda rahatça konaklayabilmek için çeşitli malzemelere ihtiyaç duyulur. Gece karanlığında etrafı net görebilmek için ışıldak ve kamp lambaları kullanabilirsiniz. El feneri, kafa lambası, çadır ışıldağı gibi modellerle en karanlık ortamları bile kolayca aydınlatabilirsiniz. Kamp çadır lambası çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Gecenizi Aydınlatan Kamp Lambası Çeşitleri

Kamp, dağcılık, trekking gibi outdoor aktivitelerle uğraşıyorsanız gece konaklamalarında kullanmak için ışıldak ve kamp lambalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Kamp lambası ile etrafınızı yeterince aydınlatarak hem yapmanız gereken işleri kolayca halledebilir hem de yaban hayvanlarını uzak tutabilirsiniz.

Kamp lambası şarjlı, pilli ve dinamo ile çalışan seçenekleriyle karşınıza çıkar. Aktivitenin türüne bağlı olarak bu modellerden birini tercih edebilirsiniz. Uzun süreli bir kamp yapmayı düşünüyorsanız kafa, el ve çadır lambası çeşitlerinin yanınızda bulunması gerekir.

Kamp Lambası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Işıldak şarjlı ve pil kullanarak çalıştırılan bir ortam lambasıdır. Bu ürünü çadır içine asarak ya da dış ortamda düz bir zemine koyarak kullanabilirsiniz. Kamp lambası seçerken kalacağınız alan özelliklerini ve kaç gün konaklayacağınızı hesaplamanız gerekir. Sinek ve böcekleri uzak tutabilmek için kırmızı ışık seçeneği olan ürünleri seçebilirsiniz.

Yemek hazırlarken ya da ateş yakarken kamp kafa lambası kullanabilirsiniz. Kafa lambası alırken aydınlatma mesafesine dikkat edebilirsiniz. Çantanızda taşıyabileceğiniz boyuttaki kamp lambalarını tercih ederek dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Her ampulün kamp lambalarında çalışmadığını da unutmamanız gerekir. İdeal bir aydınlatma için özel kamp ampullerini tercih edebilirsiniz.

Işıldak Kamp Lambası Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Kamp lambası fiyatları modele ve çalışma biçimine göre değişir. Dinamolu bir modelle pilli kamp lambası arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Işıldaklar genellikle dinamo ile çalışan modellerdir. Işıldakların şarjlı ve pilli çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Kamp lambası ve ışıldak fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda sunulur. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan kamp lambalarını çantanızdan eksik etmek istemezsiniz. Ergonomik tasarımlı ve hafif yapıdaki lambaları kamp alanı değiştirirken rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Outdoor aktivitelerinizde güvenle kullanabileceğiniz el, kafa ve çadır lambalarını ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.