Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Isıtma Soğutma Sistemleri

Yaşam alanlarınızın her mevsim ideal oda sıcaklığında kalmasına yardımcı olan ısıtma soğutma sistemleri size her zaman konfor sağlıyor. Vestel, Beko, Goldmaster gibi markaların kaliteli ürünlerine sizinle buluşturan ÇiçekSepeti, her türlü ihtiyaca uyum sağlayan modeller sunuyor. Soğuk buhar makinesinden ayaklı vantilatöre, uzaktan kumandalı kule tipi soğutucudan klimaya birçok farklı ürün ile yaşadığınız ortamın havasını değiştirebilirsiniz.

Yaz Sıcağında İdeal Serinlik

ÇiçekSepeti, ısıtma soğutma sistemleri arasında yer alan serinletici ürünlerini kullanımıza sunuyor. Sıcak yaz günlerinde yaşadığınız mekanı anında soğutan bu modeller ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Zamanlayıcı ayarı olan bu ürünler sayesinde istediğiniz zaman havanızı soğutabilirsiniz. Farklı soğutma ayarları ile uyku, normal ve doğal zamanlarınız için serinlik derecesi belirleyebilmeniz mümkün. Sıcak günlerin havayı kurutan etkisini hafifletmek için nem desteği sunan buhar

makinelerinden faydalanabilirsiniz. Masada kullanmak için uygun olan küçük vantilatörler ile ofisinizde sıcağın bunaltıcı etkisini azaltabilirsiniz.

Az enerji harcayan A enerji sınıfı verimliliğine sahip klima modelleri ile yaşam alanlarınızı ideal sıcaklık seviyesinde tutabilirsiniz. İşlevsel özellikleri olan bu klima modelleri modern tasarımları ile dekorasyonunuza anında uyum sağlıyor. Ortamınızı ayarladığınız sıcaklık seviyesine, odanın her yanına homojen şekilde dağıttığı hava ile kısa sürede ulaştırıyor. ÇiçekSepeti aracılığı ile sahip olabileceğiniz bu klima modelleri sessiz çalışma sistemleri yardımıyla dinlenme zamanlarınızda size sessizlik sunuyor. Siz de sıcak günlerde erişilebilir fiyat seçeneği ile serinlemek için ÇiçekSepeti ürünlerine göz atabilirsiniz.

Her An Her Yerde Konfor

Ev ve iş yerlerinizde her an sıcak suyun sağladığı konfora ulaşmak adına ÇiçekSepeti'nin sunduğu kombi modellerini inceleyebilirsiniz. Farklı markaların güncel teknoloji kullanılarak üretilmiş üstün performans sunan kombi modellerinden yaşadığınız mekana en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Elektrikli kombi modelleri kısa sürede suyu istediğiniz sıcaklığa ulaştırarak yaşam kalitenizi yükseltiyor. Susuz çalışmaya karşı emniyet sistemi sayesinde ani su kesintilerinde cihazınızın zarar vermesine engel oluyor. Telefon bağlantısı ile kombi modellerinizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Yüksek basınçlı su akımına karşı emniyet sağlayan güvenlik sistemleri ile uzun yıllar dayanan bu kombiler, yaşam alanlarınızda sorunsuz hijyen sağlıyor. Baca bağlantısı gerektirmeyen modelleri ile istediğiniz mekana kısa sürede adapte edilebiliyor.

Kalabalık Mekanlarda Etkili Soğutma

Hastane, okul, bekleme salonları, ofis ve iş yerleri gibi kalabalık mekanlarda salon tipi klima modellerini tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti Vestel, Airfel gibi markaların etkili soğutma sağlayan salon tipi klima modelleri ile size avantaj sağlıyor. Fonksiyonel tasarımı ve üstün performansı ile bu klima modelleri hava sirkülasyonunu çok etkili bir şekilde tamamlıyor. Çevre dostu gaz sistemleri ve kolay temizlenebilen filtreleme özelliği ile kalabalık mekanların ihtiyacına tam uyum sağlayan bu modeller, uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebiliyor. Yetkili servis tarafından sorunsuz şekilde kullanıma hazır hale getirilen soğutma sistemleri ile hayatınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. 24 aya varan garanti süreleri sayesinde ürünlerle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda destek alabilirsiniz. Özel kutusunda garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve tüm ürün parçaları ile elinize ulaşan bu ısıtma soğutma sistemlerini yetkili servis çalışanları gelmeden açmamalısınız. Aksi takdirde garanti kapsamından yararlanamayabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirmek, sağlıklı ve ideal sıcaklıkta hava solumak ve her an sıcak suya ulaşmak için ÇiçekSepeti'nin sunduğu ısıtma soğutma sistemlerini inceleyebilirsiniz. Yaşadığınız ortama ve ihtiyacınıza yönelik en uygun olan modeli sepetinize ekleyebilirsiniz. En kısa sürede elinize ulaşan ve yetkili servisler tarafından kolayca kurulumu gerçekleştirilen ürünler ile rahat bir yaşam sürebilirsiniz.