İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Islak Mendil Alt Açma

Islak mendil çeşitleri, bebek ve çocuklar için güvenle kullanılan temizlik ve bakım ürünleri arasında yer alıyor. Bebeklerinin ya da çocuklarının alt açma işleminde kullanılan ıslak mendil çeşitleri, kokusuz ve boya içermeyen yapıları ile güvenli bir kullanım sağlıyor. Markalar, ıslak mendil çeşitlerini hassas bebek ciltlerine uyumlu özelliklerde üretiyor. Önde gelen markaların ıslak mendil çeşitlerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Bebekler İçin Islak Mendil Seçenekleri

Oldukça hassas ve nazik cilt yapısına sahip yeni doğmuş bebekler için kokusuz ve hijyenik ıslak mendil ürünleri bulunuyor. Ultra yumuşak dokusuyla pamuk ıslak mendil ürünleri ise bebeklere konforlu bir bakım sunuyor. Bebeklerin alt değiştirme zamanlarını keyifli hale getiren yenidoğan ıslak mendil çeşitleri, sunduğu ferah ve serinletici his sayesinde bebeklere rahatlık sağlıyor. Islak mendil alt açma ürünleri olarak piyasada yer alan ıslak mendillerinin tekli ve çoklu ambalaj çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Çoklu ambalaj veya koli şeklinde satılan ıslak mendiller, uzun süreli kullanım sağlıyor ve bebeğinizin cildine kesintisiz bakım yapıyor. Bebeklerin temizliği ve bakımı esnasında, tek elle kolaylıkla açılabilen ambalaja sahip ıslak mendiller, pratik bir kullanım sunuyor. Ürünün ıslaklığını uzun süre muhafaza ederken işlevini de koruyan kapaklı ambalajlar, tablet ıslak mendil ürünlerinden de maksimum performansı elde etmenizi sağlıyor.

Hassas Ciltler İçin Islak Mendil Alt Açma Ürünleri

Özellikle yeni doğan bebeklerin ciltleri oldukça hassas olduğundan gün içinde sık sık kullanacağınız ıslak mendillerin içeriğine dikkat etmeniz gerekiyor. Yenidoğan ıslak mendil çeşitleri, bu konuda tavsiye edilen bebek bakım ürünleri arasında yer alıyor. Bebeğinizin hassas cildini zarar vermeden temizlemeniz ve bakım yapmanız bu ürünler ile mümkün. İlk günden kullanıma uygun ıslak mendiller sayesinde bebeğinizin hem cildini hem de genel sağlığını koruyabilirsiniz.

Bebekler için özel olarak üretilen doğal ıslak mendil çeşitleri ise içeriğinde pamuk ve saf su barındırıyor. Yumuşak dokuları ve doğal içerikleri sayesinde bebeğinizin tüm vücudunda güvenle kullanabilirsiniz. Organik ıslak mendil alternatifleri hem pratik hem de sağlıklı bir şekilde temizlik sağlıyor. Uygun ıslak mendiller ve konforlu alt açma minderleri ile alt değiştirme zamanlarını daha pratik hale getirebilirsiniz.

Hem kız hem de erkek bebekler için yeni doğan pamuk mendil seçenekleri ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor. Saf su ıslak mendil çeşitleri ise yine doğal yapıları sayesinde bebeklerin ilk gününden itibaren kullanıma uygun. Boya maddesi, alkol ve paraben içermeyen ıslak mendil seçenekleri ile bebeğinizin tüm vücudunun temizliğini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Bebek ıslak mendil seçenekleri arasından bebeğinize uygun tercihi yaparak ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

Uygun Islak Mendil Fiyatları

Islak mendil fiyatları her bütçeye uygun ve ekonomik çeşitler barındırıyor. Formülündeki malzemeler, paketlerin içindeki ürün sayısı ve ambalajların yapısı ıslak mendillerin fiyatlarını etkiliyor. Islak mendiller genellikle kullanışlı ambalajlarla satışa sunuluyor ve açma kilidi de paketlerin üzerinde yer alıyor. Ürünlerin markası da ayrıca fiyat skalasına etki eden faktörler arasında yer alıyor. Tek kullanımda fayda sağlayan ıslak mendil ürünleri, temizlik ve bakım işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor ve genel olarak ebeveynlere tasarruf sağlıyor. Kolay ve pratik kullanımı sayesinde ikinci bir ürüne gerek kalmıyor. Kolayca her yere taşınabilen ıslak mendiller yolculuk veya misafirlik sırasında da istenilen hijyeni sağlıyor. Genel olarak uygun fiyatlı bebek bakım ürünlerinden biri olan ıslak mendillerin set halinde alınması daha uygun. Bebek ıslak mendil fiyatları, ıslak mendil ve alt açma minder kampanyaları için ÇiçekSepeti’ni takip ederek uygun fırsatları yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.