İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

İsme Özel Hediye Setleri

Sevdiklerinize verebileceğiniz şık hediyeler için ÇiçekSepeti'nde birçok yaratıcı fikir ve ürün yer alıyor. Hediyenizin kişiye özel olmasını isterseniz ÇiçekSepeti'nin sunduğu seçenekler arasında isimlik, defter, kupa ve mouse altlığı gibi farklı ürünler bulmanız mümkün. Seçtiğiniz hediyelere sevdiklerinizin adını, iş unvanlarını yazdırabilir ya da dilerseniz fotoğraflarını da uygulatabilirsiniz.  

Sevdiklerinizin Adını Taşıyan Defterler

Arkadaşınız veya aile üyelerinizden biri yeni bir işe başladığında ya da eğitim hayatlarında yepyeni bir adım attıklarında onlara şık defterler ve kalem setleri hediye edebilirsiniz. Birinci sınıf hamur kağıdından elde edilen sayfalara sahip olan bu defterlerin kaliteli ciltleri üzerine isim uygulaması yaptırmak mümkün. Seçenekleriniz arasında cilt üstüne metal isimlik yerleştirmesi de yer alıyor. İsme özel defter hediyenizi sofistike bir ahşap kutu içinde sunabilir ve hem kutu hem defter üzerine isim yazdırabilirsiniz. Defter setlerinin bardak ve anahtarlık gibi ek ürünlerle sunulan seçenekleri de ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde bir hayli öne çıkıyor.  

Masa Üstü Deri Sümen Seti ve Masa Üstü İsimlikler 

Sevdiklerinizin ofis ve çalışma alanları için bir hediye arıyorsanız masa üstü deri sümen setlerini ya da şık isimlik seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Sümen setleri, zarif detayları ve kusursuz işçilik kalitesi sayesinde tüm ofis ve çalışma alanlarına ekstra bir şıklık katmaya adaydır. Bu tarz setler içinde özel alana sahip gömme saat, telefon tutacağı, özel gümüş rengi kalem ve kalemlik alanı, not kağıdı bölmesi gibi parçalar bulunur. Tüm bu detayların merkezine ise sevdiklerinizin ismini ve dilerseniz iş unvanlarını zarif harflerle yazdırmanız mümkün. Masa üstünde daha az yer kaplayacak sade isimlik modelleri de bulunuyor. Birinci sınıf kristal cam malzemeden elde edilen bu isimliklere isim uygulaması kabartmalı harflerler yapılıyor. Masa üstü deri sümen ve isimlik gibi hediye seçeneklerinin farklı renk ve seçenekleri de uygun fiyatlarıyla ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor.  

İsme Özel Bardak ve Kupa Seçenekleri

Bardak, fincan ve kupa gibi herkes tarafından sık sık kullanılan işlevsel bir hediye seçebilir ve hediyeniz üzerine yine isim uygulaması yaptırabilirsiniz. Çiftlere özel hediye ürünleri arasında aşık penguenler motifli kupa ve mouse altlığı setleri oldukça öne çıkıyor. Aşk temalı kupa seçenekleri arasında kalp lamba ve kar küresi ile birlikte sunulan setler de yer alıyor. Kupa ve bardak seçeneklerinin farklı birçok tema ve renk çeşitlerini de bulmak mümkün. Dilerseniz kupa hediyenizi, defter ve kalemlerle birlikte sunulan set ürünler arasından da seçebilir ve hediyeniz üzerine sevdiklerinizin isimlerini yazdırabilirsiniz.

Öğretmenlere Özel Hediyeler

ÇiçekSepeti'nde öğretmenlere özel tasarlanmış sayısız hediye seçeneği yer alıyor. Hatta öğretmenlerin branşlarına özel farklı tasarımlar da sunuluyor. Örneğin müzik öğretmenleri için üzerinde nota ve enstrüman motifleri bulunan müzik temalı bir kupa seçmek mümkün. Şıklığıyla göz dolduran kupa seçenekleri arasında parlak altın rengiyle kaplanmış olan modeller yer alıyor. Altın rengindeki kupaların her iki tarafına da isim yazdırma uygulaması yapılıyor. Dilerseniz öğretmen kelimesinin sözlük anlamını kupa üzerine yazdırarak hediyenize özel bir anlam da ekleyebilirsiniz. Neşeli karikatür çizgileri taşıyan defter, bardak ve kalem setlerini de inceleyebilirsiniz. 

Mesleklere Özel Seçenekler

ÇiçekSepeti'nin sunduğu isme özel hediye seçenekleri arasında avukatlar, yazılımcılar veya mühendisler için tasarlanmış özel ürünler de yer alıyor. Avukat olan sevdikleriniz için çalışma alanlarında ve masa üstlerinde kullanabilecekleri, Yunan mitolojisinde adalet tanrıçası olan Themis'in heykelini taşıyan isimliklere uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkün. Yazılımcılara özel tasarlanmış olan ve üzerinde yazılım diline ait kısaltmaların yer aldığı neşeli kupalar da bir hayli dikkat çekiyor. Mühendisler için ahşap isimlik, kalemlik ve kartvizitlik gibi parçalardan oluşan şık bir set de seçebilirsiniz. İsme özel yaratıcı hediye seçeneklerinin çok daha fazlasını ÇiçekSepeti'nin sunduğu ürünler arasında bulabilir ve uygun fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.