Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

İssimo Home Ürünleri

Yatak odalarının dekore edilmesinde oldukça önemli bir rolü olan nevresim takımları, uyku kalitesi açısından da oldukça değerlidir. Kaliteli kumaşları, şıklığı ve özgün tasarımları ile diğer markalardan farklı bir noktada olan İssimo Home ürünleri ile hayal ettiğiniz yatak odası dekorasyonunu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Klasik tarzdan modern çizgilere, farklı renk tonlarından özgür desenlere uzanan geniş ürün yelpazesi sayesinde İssimo Home ürünleri yeni favoriniz olacak.

İssimo Home Kampanya Ürünleri

İssimo Home nevresim takımları, özel kumaşları sayesinde deforme olmadan uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Kaliteli dokuma ve dikiş ile üretilen nevresim takımlarında pamuk, akrilik ve polyester gibi kumaşlar kullanılır. Bu sayede yıllar boyu kullanabileceğiniz özgün tasarımlı modeller ortaya çıkar. Nevresim takımı, sürekli ihtiyaç duyulan bir gereç olduğundan sadece kaliteli olması yetmez. Kişisel zevk ve estetik görüntü gibi özellikler de oldukça önemlidir. Nevresim takımını alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise setin içeriğidir. Tek kişilik modeller veya rengarenk çift kişilik ve tek kişilik nevresim takımlarında genellikle 2 ya da daha fazla sayıda yastık kılıfı, birer tane de çarşaf ve nevresim bulunur.

Nevresim takımı seçerken ihtiyacınız olan parçaları göz önünde bulundurarak alışveriş yapmanız daha iyi sonuç elde etmenizi sağlar. Mevsimine göre daha kalın veya daha ince kumaşlarla üretilmiş olan nevresim takımlarının yanı sıra her mevsim kullanılabilen ısı dengeleyen, termal takımlar da bulunur. Hem çift kişilik hem de tek kişilik tasarlanan takımların kumaş dokuları pürüzsüzdür. Yumuşak, hava alabilir ve hafif oldukları için çok rahat bir uyku vadeder. Hangi mevsimde ve nerede kullanacağınızı belirlediğini nevresim takımlarını yeni sezon İssimo Home ürünleri arasından seçebilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

İssimo Home modelleri arasında modern ve retro desenler, özgün renkler ve farklı çizgiler ön plana çıkar. Zevk ve tercihlerinize göre seçebileceğiniz uygun fiyatlı outlet İssimo Home ürünleri veya yeni sezon kampanyalarını ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden takip edebilir, beğendiğiniz ürünleri favorinize alarak indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları arasından beğendiklerinizi sevdiklerinize hediye olarak gönderebilirsiniz.