Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Iva Natura ÇiçekSepeti’nde!

Iva Natura, güzelliğin, doğallıktan geldiğine inanıyor. Cildimize sürdüğümüz her ürünün emilerek dolaşım sistemimize karıştığını bilen marka, organik tüketimin farkında olarak üretimine devam ediyor. Iva Natura, Anadolu'nun s¸as¸ırtan çes¸itliligˆi içinde kes¸fettigˆi s¸ifalı bitkiler ve eşsiz kaynaklar ile yaratılan yüksek performanslı formüller geliştiriyor.

Vücudun fizyolojisi ile tamamen uyumlu cilt bakım ürünleriyle Iva Natura, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Iva Natura Ürünleriyle Organik Güzellik

Özellikle cildin yüzeysel tabakasının ötesine nüfuz etmek için bio-uyumlulugˆu kanıtlanmıs¸ biles¸enlerin mükemmel dengesi; uzun süre kalıcı sonuçlar elde etmek adına derinlemesine çalıs¸ır. Iva Natura’nın en büyük amacı, cildin sağlığı ve bakımında nemlendirme, yenileme ve koruma görevlerini ürünlerimizin her biri için etkili kılacak biles¸enleri yaratmak.

Beklentilerin ötesinde performans sunan kis¸isel bakım ürünleri sunan ve bunu malzemelerin en dogˆal haliyla harmanlayan Iva Natura, Cosmos Organik sertifikalıdır. tamamiyle organik ve vegan içerikler, mucizevi bitki özleri ve el degˆmemis¸ doğal kaynaklar kullanılarak ortaya çıkarılıyor. Ci·lt bakımı, vücut bakımı, saç bakımı, çocuk ve güneş kategorilerinde ürünleri sizlerle buluşturuyor. Temizleyici, nemlendirici, gece kremi, tonik, duş jeli ya da el kremi, ihtiyacınız hangi ürün olursa olsun Iva Natura yanınızda. Saç maskesi, kremleri ve şampuanlara ek olarak bebek yağları, pişik kremleri ve bebek kremleri de üreten Iva Natura, güneş kremi, güneş sonrası bakım ve güneş koruyucu setleriyle de beğeni topluyor.

Online alışverişe özel indirimli ve kampanyalı Iva Natura ürünleri, web sitemiz ve mobil uygulamamızda. Alışverişinize hemen başlayarak fırsatları siz de yakalayabilirsiniz!