Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

İzla ÇiçekSepetinde!

İzla; ağdadan, makyaj fırçasına, takma tırnaktan kirpik kıvırma makasına kadar kişisel bakım konusunda ihtiyaç duyulan pek çok ihtiyaca çözüm sunar. Hem kuaför ortamında hem de evlerde kullanılabilecek pek çok kişisel bakım ve makyaj gerecini İzla ürünleri arasında bulabilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak, manikür ve pedikür yapmak, kaş almak ve cilt temizlemek için güzellik salonuna gitmek istemiyorsanız İzla ürünleriyle kişisel bakımınızı ev ortamında rahatlıkla yapabilirsiniz. Kuaförler ya da güzellik merkezleri ise İzla ürünlerinin kalitesiyle müşterilerini kaliteli kişisel bakım malzemeleri ile buluşturabilir.

İzla ile Ağda Yapmak Çok Kolay

Ağda yapmak için İzla'nın ağda makinesi çeşitleri arasında bir seçim yaparak evinizin konforunda bu işi halledebilirsiniz. Ağda makinesi, ağdayı uygulamak için ideal sıcaklığa getirir. Pratik bir şekilde ısıttığınız ağdanın sıcaklığını düşürüp artırabilirsiniz.

Ağda makinesi içinde İzla ağda çeşitleri arasında cilt tipiniz için en uygun olanı kullanabilirsiniz. İzla'da doğal reçineden üretilmiş, bezsiz kullanılabilen ve vücudun farklı bölgeleri için özel olarak üretilmiş ağda çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz. İzla ağda ürünleri ile evinizin konforunda rahatlıkla ağda yapabilirsiniz. Ağda işleminin yanı sıra kaş alma işlemi için de kuaföre gitmeden İzla ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Kaş usturası çeşitlerini kullanarak kaşlarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz.

Makyajınızı İzla ile Tamamlayın

İzla'da ağda ürünlerinin yanı sıra makyaj yapmak için fırça ve diğer makyaj aksesuarlarını bir arada bulabilirsiniz. Makyaj fırçası setleri, iyi bir makyaj yapmak için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır.

İzla makyaj fırçası setlerini tercih ederek allık, göz farı, kaş farı, pudra ve maskara sürmek için ihtiyaç duyabileceğiniz farklı fırça çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Yüz kontürleme işlemi için de İzla fırça setlerinden faydalanabilirsiniz. İzla'da ayrıca daha iyi bir kirpik görünümüne sahip olmak için kullanabileceğiniz kirpik kıvırma makası çeşitlerini bulabilirsiniz. Manikür ve pedikür işlemleri de görünüşünüzü tıpkı makyaj kadar etkiler. İzla'da manikür ve pedikür işlemlerinizi yapmak için ihtiyaç duyacağınız ekipmanı bulabilirsiniz. İzla takma tırnak çeşitlerini kullanarak tırnaklarınızda oldukça hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kişisel bakımın olmazsa olmaz ürünleri için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm İzla ürünlerine ÇiçekSepeti ile sahip olabilirsiniz.