İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Jack Wolfskin Outdoor Ürünleri

Kusursuz bir kamp deneyimi için doğru outdoor ürünleri ve ekipman seçimi çok önemlidir. 1981 yılında yılından beri varlığını sürdüren Alman marka Jack Wolfskin, üstün teknolojilere sahip, her türlü ihtiyacınıza cevap verebilen çeşitli kamp ve kampçılık malzemeleri ile konforlu bir deneyim sağlamanıza yardımcı oluyor. Suya ve ısıya dayanıklı malzemeler ile üretilen Jack Wolfskin ürünleri, çevresel koşullara karşı koruma sağlar. Doğada geçirdiğiniz zamanda konforlu olmanızı sağlayan ekipmanlar; rahat, kullanışlı ve konforlu trekking ayakkabıları, sırt çantaları, şapkalar, montlar, polarlar ve şapkalar olarak çok çeşitli ve indirimli Jack Wolfskin ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Jack Wolfskin Outdoor Ürünleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle kamp yaparken seçilecek olan ürünler; hava koşullarına, kamp yapılacak yere ve gereksinimlerinize göre değişiklik gösterir. Outdoor ayakkabı seçiminde kamp yapacağınız bölgenin fiziki yapısı önemlidir. Jack Wolfskin ürünleri arasında yer alan çeşitli ayakkabılar, her türlü zeminde kolaylıkla ve konforlu şekilde yürümenizi sağlar. Ayakkabıların sahip olduğu yüksek teknolojili Texapore kumaşlar, suyu sızdırmama özelliği ile yağmurlu bölgelere ve havalara uygundur. Ayrıca bu ayakkabılar nefes alan yapılarıyla da ayak sağlını korur ve uzun süreli yürüyüşler için idealdir.

Ayakkabı seçiminden sonra kamp deneyiminizi iyileştirecek, sizi terletmeden sıcak tutacak ve nefes alacak bir polar üst seçimi önemlidir. İndirimli ve kampanyalı fiyatları ile kolay ulaşılabilir olan Jack Wolfksin ürünleri arasında %100 mikroflondan üretilen polarlar bulunur. Çok kısa tüyleri, kumaş yapısı ve esnekliği ile Jack Wolfskin ürünleri, outdoor aktiviteler için en uygun ürünlerdendir.

Kamp ve kampçılık için vazgeçilmez ürünlerden biri de sırt ve bel çantalarıdır. Sırt ve bel çantaları vücut ile direkt ilişkili olduğu için konforlu ve pratik olan ürünleri tercih etmek çok önemlidir. Yeni sezon Jack Wolfskin ürünleri konforlu ergonomik yapılarıyla ön plana çıkıyor. Esnek ve vücuda yakın duruş, hava geçiren dolgu malzemeleri ve yapısıyla her türlü outdoor aktiviteye uyum sağlıyor. Ayrıca çantalarda bulunan cepler ve kullanılan kumaşlar da fonksiyonel özellikleri ile ürünü vazgeçilmez bir hale getiriyor. Konforlu, sağlıklı ve unutulmaz bir outdoor deneyimi için gelişmiş teknolojileri ile Jack Wolfskin ürünlerini tercih edebilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı Jack Wolfskin ürünleri, çeşitli modelleriyle sizi bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.