Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Japon Cin Feneri

Evinizin her odasında, bahçenizde ve her türden organizasyonunuzda kullanabileceğiniz Japon feneri çeşitleri, ÇiçekSepeti’nin zengin ürün koleksiyonu içinde yer alır. Etkinlik süslemelerinde kullanabileceğiniz şık ve sade tasarıma sahip Japon feneri modellerine, ÇiçekSepeti kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna, etkinliğinizin yerine ve türüne göre belirleyeceğiniz Japon fenerini süsleme ve dekorasyon amacıyla ya da avize olarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan Japon feneri modellerine ÇiçekSepeti avantajıyla siz de hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Japon Fenerinin Pozitif Enerjisini ÇiçekSepeti’yle Evinize Taşıyın

Çin feneri olarak da bilinen Japon feneri, özellikle yeni jenerasyonların fazlasıyla tercih ettiği ürünler arasında gelir. Bir aydınlatma ürünü olan Japon fenerini diğer aydınlatma ürünlerinden ayıran en önemli özellikler estetik ve tarz tasarımları, kullanıldıkları alana kattıkları egzotik hava ve uygun fiyatlarıdır. Başta Japonya ve Çin olmak üzere geleneklerine ve köklerine fazlasıyla bağlı olan Uzak Doğu ülkelerinde yüzyıllardır kullanılan Japon fenerlerinin mistik bir yanı da bulunmaktadır. Japon fenerinin, bulunduğu ortama kattığı egzotik havanın yanı sıra pozitif enerji verdiği kabul edilir. Aynı zamanda bereket, bolluk ve iyi şans getirdiğine inanılan Japon fenerleri birbirinden farklı ve canlı renklerde tasarlanır. Japon feneri hafif bir üründür. Bunun nedeni, farklı malzemelerden üretilen Japon fenerleri olsa da ağırlıklı olarak kağıttan üretilmesidir. Tüm iç ve dış mekanlarda, evlerinizde ya da bahçelerinizde, bir etkinlik için ya da sürekli kullanım amacıyla tercih edebileceğiniz Japon fenerlerini en uygun fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla satın almak için siz de ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, sizin için en uygun Japon fenerini sipariş edebilirsiniz.

Japon Fenerleriyle Rüya Gibi Bir Atmosfer Yaratın

Japon fenerlerinin bir diğer özelliği ışığı dengeli yansıtması ve gözleri rahatsız etmemesidir. Japon feneri özel bir kağıttan üretilir. Bu sayede ışığın rahatsız edici etkilerini engeller. Japon fenerinin özel kağıdı ayrıca üzerine desenler çizmeye de uygundur. Bu sayede Japon fenerinizi istediğiniz gibi süsleyebilir, çizeceğiniz desenlerle zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Farklı ebatlarda üretilen Japon fenerleriyle evinize rüya gibi bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Tavana kolaylıkla yapışan ya da bir avize gibi kullanılan Japon fenerleri hafif olmaları sayesinde oldukça kullanışlıdır. Japon fenerleri aynı zamanda harika bir hediye seçeneğidir. Sevdiklerinize ve yakınlarınıza büyülü bir atmosfer yaşamaları için ÇiçekSepeti’nin zengin hediyelik Japon feneri koleksiyonundan istediğinizi seçebilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Klasikleşmiş avizeler yerine artık keyifli ve konforlu yaşam alanlarının bir parçası olan Japon fenerlerini tercih eden yeni nesil evlerde yerini alan Japon fenerleri, bütçenizi zorlamadan aydınlatma ihtiyacınıza yanıt verir.

Dekoratif Japon Fenerleri

Japon fenerlerini tavan lambası olarak değerlendirmenin yanı sıra sehpa üzerinde, pencerelerinizin pervazlarında ya da TV ünitenizin üzerinde de kullanabilirsiniz. Nispeten küçük ebatlara sahip bu tarz Japon fenerleri, süs bitkileriniz ile de uyumlu bir görünüm sergiler. Dekoratif mumlarla birlikte de gayet şık bir görünüm sağlayan Japon fenerleri, farklı renk seçenekleriyle evinize hareket katar. Dekoratif Japon fenerlerinizi evinizin girişinde ya da koridorlarınızda da değerlendirebilirsiniz. Duvara monte edilebilen Japon fenerleri, tablolarınız ve aynalarınızla oldukça tarz, romantik ve hoş bir görünüm sağlar. Özel kağıttan Japon fenerlerinin yanı sıra ahşap ve metal malzemelerden üretilen Japon fenerlerini de ÇiçekSepeti’nin zengin ürün koleksiyonunda bulabilirsiniz. Balkonlarınız için de ideal bir seçenek olan Japon fenerleri, bulunduğunuz ortama sıcaklık katar. Sehpa ya da masanızın üzerinde hem aydınlatma hem dekorasyon amacıyla kullanabileceğiniz uygun fiyatlı Japon fenerlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.