İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Jeliboom ÇiçekSepeti’nde!

Renkli çocuk giyim ürünleriyle beğeni toplayan Jeliboom, şık ve eğlenceli tasarımlara sahip ürünleri çocuklarla buluşturuyor. Rengarenk Jeliboom ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Minikler Kadar Renkli Jeliboom Ürünleri

Jeliboom çocuk giyim ürünleri, zengin seçenekleri ve etkileyici tasarımları sayesinde çocuklarınıza eşsiz bir konfor sunuyor. Her yaşta çocuk için özel olarak üretilen kıyafet seçenekleri, renkli ve sevimli görünümleriyle çocuğunuza son derece sempatik bir tarz kazandırırken yumuşak dokuları ve sağlıklı yapılarıyla da öne çıkıyor. Çocuklar için üretilen Jeliboom ürünleri, çocuğunuza dilediğiniz tarzı rahatça kazandırabilmenize sağlıyor. Tüm çocukların kendilerini daima rahat, özgür ve dinamik hissetmesine yardımcı olan ve bir giyim kimliği geliştirmelerine öncü olan Jeliboom tasarımları, miniklerin rahatını da düşünüyor.

Çocuk kıyafeti seçenekleri, kız ve erkek çocuklar için ayrı olarak tasarlanıyor ve esnek yapıları ile de çocuğunuzun enerjisini rahatça yansıtabilmesini sağlıyor. Çocuk dostu maddeler içeren kumaş ve boyaları sayesinde çocuğunuzun cildinde herhangi bir problem oluşturmuyor. Zararlı maddeler kullanılmayan Jeliboom ürünleri, alerjik reaksiyon, pişik, tahriş gibi sağlık sorunları olmaksızın güvenle kullanılabiliyor. Dayanıklı yapılarıyla da öne çıkan Jeliboom çocuk giysileri, zamana direnen kaliteleri sayesinde size benzersiz bir deneyim sunuyor. Çocuklar için üretilen giysi seçenekleri, dört mevsim için ayrı olarak tasarlanıyor ve böylece çocuğunuzu hem yaz sıcaklarından hem de kışın zorlu hava koşullarından rahatça koruyabilmeniz mümkün oluyor.

Jeliboom çocuk kıyafeti seçenekleri arasında birbirinden şık birçok seçenek bulunuyor. Etkileyici görünümleriyle çocuğunuzun her ortamda rahatça fark edilebilmesine olanak tanıyan ürünler, çocuğunuzun şık bir moda anlayışıyla erken yaşlarda tanışabilmesini de mümkün kılıyor. Siz de online alışverişe özel fırsatlarla Jeliboom ürünlerini keşfetmek ve satın almak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edin!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.